-0.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaGRYThis War of Mine: Complete Edition debiutuje dzisiaj na konsoli Nintendo Switch

This War of Mine: Complete Edition debiutuje dzisiaj na konsoli Nintendo Switch

This War of Mine: Complete Edition debiutuje dzisiaj na konsoli Nintendo Switch.

Antywojenna opowieść This War of Mine autorstwa 11 bit studios, w której gracz zajmuje się grupą ludzi żyjących w oblężonym mieście w czasie wojny, dziś debiutuje na konsoli Nintendo Switch. Edycja na konsolę Switch zawiera wszystkie rozszerzenia, stąd jej nazwa Complete Edition.

W grze This War of Mine: Complete Edition nie wcielasz się w elitarnego żołnierza. Stajesz na czele grupki cywilów, starających się przeżyć w oblężonym mieście, zmagając się z brakiem żywności, lekarstw i ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów i szabrowników. Ta gra pozwoli ci ujrzeć wojnę w zupełnie nowym świetle.

Zobacz również: Beholder 2 – permanentna inwigilacja rozpocznie się w tym roku

Tempo rozgrywki wyznaczane jest przez cykl dni i nocy. Za dnia snajperzy nie pozwalają ci opuścić schronienia, musisz więc skupić się na dbaniu o swoją kryjówkę – wytwarzaniu przedmiotów, handlu i opiece nad ocalałymi. Nocą zaś wysyłasz kogoś do jednego z miejsc w mieście Pogoren – miejscu akcji gry – z zadaniem zdobycia jedzenia, bandaży, leków i innych rzeczy, które pomogą ci przetrwać.

Podejmuj dramatyczne decyzje, kierując się własnym sumieniem. Spróbuj ocalić wszystkich lub poświęć niektórych, aby ocalić resztę. Podczas wojny nie ma dobrych i złych decyzji 0 liczy się tylko przetrwanie. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.

This War of Mine: Complete Edition zawiera dodatek Father’s Promise, dodatek The Little Ones, wszystkie darmowe rozszerzenia wydane do tej pory i będzie uaktualniona o wszystkie przyszłe dodatki bez żadnych dodatkowych opłat. W cenie równej $39.99 dostępna jest na Nintendo eShop w wersji cyfrowej oraz pudełkowej dzięki wydawniczemu wsparciu Koch Media Deep Silver.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

3 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze