30 czerwca w warszawskim Klubie Retro odbyła się V edycja imprezy organizowanej przez Telewizję Warszawa. Niegdyś Deluxe TV Party, dziś w nazwie znajduje się już tylko stacja. Tym razem zagościło aż 5 zespołów, które uświetniły event swoimi wokalami. Wśród nich znaleźli się: Patryk Janas (Deep Dance), Patryk Bogucki (Bostton), Janusz Koncewicz (Yankes) oraz Paweł Mosiołek. Gwiazdą wieczoru był Artur Tarczyński, lider zespołu Diwers Dance, który porwał publiczność do tańca swoim nowym przebojem „Brzydula', którego teledysk miał swoją premierę podczas eventu.

Wśród zaproszonych gości, oprócz wymienionych artystów mogliśmy spotkać aktorów, producenta i reżysera filmowego oraz przedstawicieli mediów. Luiza Stankiewicz, prowadząca program „Warszawa Nocą”, witając gości szczególnie wyróżniła jednego z partnerów Telewizja Warszawa Party, mianowicie restaurację „U Klimka” której właściciele, pomimo niedogodności i anomalii pogodowych, które odłączyły Grodzisk Mazowiecki od prądu, dołożyli wszelkich starań aby na Party nie zabrakło cateringu. Przygotowane przekąski jak zwykle łechtały podniebienia gości.

Relacja z wydarzenia będzie niebawem dostępna na stronie www.TelewizjaWarszawa.pl w jednym z odcinków programu „Warszawa Nocą”. Daniel Wrocławek, organizator i pomysłodawca całego cyklu imprez, już dziś zaprasza na wrześniową edycję, która nieoficjalnie ma pobić rekord gości. Zapowiada on jeszcze więcej gwiazd i atrakcji, tym samym zachęcając do współpracy potencjalnych partnerów Telewizja Warszawa Party.

Fot. mat. prasowy
« z 13 »

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum