21.1 C
Warszawa
środa 17 lipca • 2024
Strona głównaROZRYWKATELEWIZJA WARSZAWA PARTY VOL. 5. KOLEJNA IMPREZA DANIELA WROCŁAWKA Z 5 KONCERTAMI

TELEWIZJA WARSZAWA PARTY VOL. 5. KOLEJNA IMPREZA DANIELA WROCŁAWKA Z 5 KONCERTAMI

30 czerwca w warszawskim Klubie Retro odbyła się V edycja imprezy organizowanej przez Telewizję Warszawa. Niegdyś Deluxe TV Party, dziś w nazwie znajduje się już tylko stacja. Tym razem zagościło aż 5 zespołów, które uświetniły event swoimi wokalami. Wśród nich znaleźli się: Patryk Janas (Deep Dance), Patryk Bogucki (Bostton), Janusz Koncewicz (Yankes) oraz Paweł Mosiołek. Gwiazdą wieczoru był Artur Tarczyński, lider zespołu Diwers Dance, który porwał publiczność do tańca swoim nowym przebojem „Brzydula’, którego teledysk miał swoją premierę podczas eventu.

Wśród zaproszonych gości, oprócz wymienionych artystów mogliśmy spotkać aktorów, producenta i reżysera filmowego oraz przedstawicieli mediów. Luiza Stankiewicz, prowadząca program „Warszawa Nocą”, witając gości szczególnie wyróżniła jednego z partnerów Telewizja Warszawa Party, mianowicie restaurację „U Klimka” której właściciele, pomimo niedogodności i anomalii pogodowych, które odłączyły Grodzisk Mazowiecki od prądu, dołożyli wszelkich starań aby na Party nie zabrakło cateringu. Przygotowane przekąski jak zwykle łechtały podniebienia gości.

Relacja z wydarzenia będzie niebawem dostępna na stronie www.TelewizjaWarszawa.pl w jednym z odcinków programu „Warszawa Nocą”. Daniel Wrocławek, organizator i pomysłodawca całego cyklu imprez, już dziś zaprasza na wrześniową edycję, która nieoficjalnie ma pobić rekord gości. Zapowiada on jeszcze więcej gwiazd i atrakcji, tym samym zachęcając do współpracy potencjalnych partnerów Telewizja Warszawa Party.

[Best_Wordpress_Gallery id=”260″ gal_title=”2017071114000″]

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze