6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYTECHLAND UCZCI HALLOWEEN SERIĄ STRASZNIE DOBRYCH WYDARZEŃ

TECHLAND UCZCI HALLOWEEN SERIĄ STRASZNIE DOBRYCH WYDARZEŃ

Techland celebrację Halloween rozpocznie poprzez zrzut zawartości do Dying Light: Bad Blood. Od dziś dostępna będzie maska z głową konia, a 31 października wystartuje świąteczny event zmieniający mapę w miejsce, które każdego przyprawi o dreszcze.

Od 29 października Dying Light dostępny jest na Steam z 67-procentową zniżką. Podczas wyprzedaży Halloween powrócą też złote bronie i sezonowe skórki (Some Old Bones i Karcass Buggy). Będzie można je zdobyć na kanałach społecznościowych Dying Light na Facebook i Twitter. 10-procent zniżki można uzyskać kupując zestaw – Dying Light i Dying Light: Bad Blood.

Dying Light steam
Fot. Dying Light

Dla tych, którzy od straszenia dyniami preferują ich uprawę, Techland zaprasza na wydarzenie w Pure Farming 2018. Od 29 października gracze będą mogli zdobyć dodatkowe pieniądze i pobrać darmową paczkę świątecznych przebrań. To pierwsze i nie ostatnie tego typu wydarzenie w Pure Farming 2018. Techland planuje wspierać grę zgodnie z sugestiami graczy. W okresie Halloweeen Pure Farming 2018 dostępny jest na Steam z 60-procentową zniżką.

Zobacz również: Dying Light: Bad Blood – przelej krew już dziś!

Obchody Halloween dotarły również na Dziki Zachód, co zaowocowało 75-procentową obniżką cen Call of Juarez i Call of Juarez: Gunslinger. Kowbojskie wiadomości możesz śledzić na reaktywowanej stronie serii na Facebook.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze