18.5 C
Warszawa
sobota 18 maja • 2024
Strona głównaROZRYWKASZKOCKIE JAJA W MIŁOŚCI. SCOTCH EGG CLUB & KLUB KOMEDIOWY W WARSZAWSKIEJ...

SZKOCKIE JAJA W MIŁOŚCI. SCOTCH EGG CLUB & KLUB KOMEDIOWY W WARSZAWSKIEJ MIŁOŚCI

Była Barcelona, Londyn i Meksyk – teraz czas na Warszawę! 28 października br. w Miłości na Kredytowej 9, imprezowaliśmy w iście szkockim stylu. Scotch Egg Club – miejsce stworzone przez charyzmatycznego twórcę whisky Tommy’ego Dewara – jest już w Polsce i zagrzeje tu miejsce aż do połowy grudnia, podwójnie bawiąc wszystkich uczestników!

Scotch Egg Club to połączenie potężnej dawki śmiechu, szkockiego jedzenia i podwójnie dojrzewającego bursztynowego trunku. Inspiracją tego wyjątkowego cyklu imprez był pełen uroku  Tommy Dewar – jeden z założycieli marki Dewar’s.

Ten lekkoduszny, żartobliwy i charyzmatyczny przedsiębiorca przekształcił małą firmę swojego ojca, w największego eksportera szkockiej whisky na świecie w swoich czasach. Codziennie działał według zasady –  Pracuj rano, a baw się wieczorem. Co oznaczało, że w ciągu dnia do perfekcji doprowadzał swoją podwójnie dojrzewającą whisky, a wieczorami oddawał się grom, zabawom i swojemu drugiemu hobby – hodowli kur.

W Scotch Egg Club bawimy się dokładnie tak, jak lubił robić to Tommy – z humorem i w towarzystwie szkockich jajek, kur i podwójnie leżakowanej whisky.

Jaja w Miłości

Scotch Egg Club przemierzył już pół Europy! Warszawa doczekała się go jesienią. Pierwsza impreza miała miejsce w Miłości na Kredytowej 9 pod koniec września. Publiczność bawiła się na Wieczorze Gier z Klubem Komediowym i poznała także zasady gry w wyjątkowe Chicken Bingo.

Czym jest Chicken Bingo? To jedna z ulubionych gier Szkotów. Zasady są bardzo proste! Uczestnicy dostają karty z liczbami, a po planszy porusza się mały kurczak-robot, który po krótkim czasie zatrzymuje się na jednej z liczb. Wygrywa ten, co posiada kartę ze szczęśliwym numerem.

Podczas ostatniej soboty w Miłości, Klub Komediowy i Michał Sufin oddali mikrofon publiczności w klasycznym Nawijaku. Opowiadano najróżniejsze historie i anegdoty z życia, które wygrywały nagrody. Humor Tommy’ego Dewara udzielił się wszystkim gościom w Miłości, bo kolejnym, nawet podwójnym anegdotom nie było końca! Niektórzy twierdzą, że przed imprezą ujrzeli przy stoliku postać Tommy’ego, ze szklanką whisky w dłoni. W menu imprezy pojawiły się natomiast szkockie jaja – jako świetna zakąska do drinków z podwójnie postarzaną whisky Dewar’s.

Bramy Scotch Egg Club otwarte dla wszystkich

To nie koniec podwójnej zabawy! Wieczory w Scotch Egg Club pojawią się jeszcze nie raz tej jesieni w Miłości na Kredytowej. Będziemy bawić się przy dobrej muzyce, zagramy w Chicken Bingo, spróbujemy szkockich jajek, a solidną dawkę śmiechu zapewnią Stand-Uperzy i członkowie Klubu Komediowego.

Dniami i nocami można przybywać także do Hali Koszyki, w której otwarta jest strefa Scotch Egg Club Pop-Up Bar. Na otwarciu – 6 października br. – graliśmy w Chicken Bingo oraz obejrzeliśmy show Stand Uperów – Karola Modzelewskiego i Tomasza „Borasa” Borkowskiego. Właśnie tam, co piątek można spróbować ulubionych szkockich jaj Tommy’ego Dewara. Na wszystkie imprezy Scotch Egg Club wstęp jest wolny, więc…przybywajcie!

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze