21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALSIMO PREZENTUJE NOWY UTWÓR PEOPLE SAY

SIMO PREZENTUJE NOWY UTWÓR PEOPLE SAY

15 września ukaże się nowy album Simo i będzie on nosił tytuł „Rise & Shine”. Dziś możemy zapoznać się z pierwszym zwiastunem krążka, czyli z utworem „People Say”.

Materiał na „Rise & Shine” powstawał głównie w trasie, gdyż trio z Nashville w składzie: wokalista i gitarzysta JD Simo, perkusista Adam Abrashoff i basista Elad Shapiro cały rok 2016 spędzili w rozjazdach, intensywnie koncertując. Jak przekonują muzycy, tą surowość i specyficzną atmosferę udało im się zawrzeć w nowych utworach. Teksty na płycie poruszają głównie tematykę zmian, zarówno tych dziejących się obecnie na całym świecie, jak i tych indywidualnych, zachodzących w każdym człowieku. Simo przekonują, że na nowym krążku nie zabraknie kilku niespotykanych wcześniej w ich twórczości rozwiązań i obok hałaśliwego, osadzonego w starych, dobrych czasach blues rocka, pojawią się także elementy funku, psychodelii, czy nawet soulowe ballady. JD Simo przyznaje, że jedną z jego największych inspiracji podczas pisania materiału na „Rise & Shine” był sam Bob Dylan.

Simo – „People Say”:

Przy okazji należy wspomnieć, że poprzedni, ubiegłoroczny krążek zespołu, „Let Love Show The Way” uplasował się na 10 pozycji Billboardu w zestawieniu najlepszych wydawnictw bluesowych.

Tracklista „Rise & Shine” przedstawia się następująco:

1. Return

2. Meditation

3. Shine

4. People Say

5. Don’t Waste Time

6. I Want Love

7. The Climb

8. Light The Candle

9. Be With You

10. The Light

11. I Pray

Album „Rise & Shine” będzie dostępny w Polsce 15 września dzięki Mystic Production.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze