19.5 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKASIA POMAGA POLSKIM PSIAKOM!

SIA POMAGA POLSKIM PSIAKOM!

Sia – ośmiokrotnie nominowana do nagród Grammy australijska wokalistka, kompozytorka i producentka znana jest ze swojej miłości i działalności charytatywnej na rzecz zwierząt.

Z okazji zbliżających się Świąt pomoc otrzyma również  schronisko w Celestynowie.  Do placówki, w której na co dzień przebywa około 300 zwierząt trafią najpotrzebniejsze rzeczy – takie jak: sucha i mokra karma, przekąski, gryzaki, środki czystości jak również obroże czy smycze.

Z tej okazji  6 grudnia o godzinie 18:00 w siedzibie Warner Music Poland odbędzie się event, podczas którego pakowane będą świąteczna paczki dla najbardziej potrzebujących psiaków. Niestety Sia nie może być na nim osobiście, dlatego poprosiła o pomoc swoich polskich fanów, którzy tak jak ona kochają zwierzęta. W wydarzeniu wezmą także udział m. in. znany youtuber Karol Paciorek wraz ze swoim psem Ramenem oraz Michał Sieńkowski, czyli Berkowski – główny bohater w serialu na YT „Nieprzygotowani”.

Goście mogą również przynieść własne prezenty dla psiaków- karmę, obroże, szampony czy zabawki. Na wszystkich pomocników czekać będą świąteczne niespodzianki!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze