21.5 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaFILMDRAMAT • OBYCZAJOWYSfora Franza Maurera opanowała kina!

Sfora Franza Maurera opanowała kina!

Już niemal 800 tysięcy widzów obejrzało „Psy 3. W imię zasad”

Zajrzyjcie za kulisy najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego!

„Psy 3. W imię zasad” zgromadziły w kinach już 792 648 widzów. Długo oczekiwana kontynuacja legendarnej serii Władysława Pasikowskiego w pierwszy weekend od premiery przyciągnęła przed ekrany blisko 400 tysięcy widzów z miejsca wyprzedzając frekwencyjnie pierwszą część cyklu z 1992 roku. Teraz, po dwóch weekendach na ekranach kin, film może poszczycić się kolejnym imponującym wynikiem. Z tej okazji przypominamy ekskluzywny materiał zakulisowy! Co działo się pomiędzy ujęciami? Jak młodzi aktorzy zareagowali na spotkanie z legendami ekranu? Kto z obsady jest największym fanem serii? Wszystko to zobaczycie w wyjątkowym nagraniu z planu filmu „Psy 3. W imię zasad”.

 „Psy 3. W imię zasad” – kulisy

https://youtu.be/a24iInGMieg

„Psy 3. W imię zasad” – oficjalny zwiastun

https://youtu.be/8envQbagIEI

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Koproducentami filmu są Telewizja Polsat Sp. z o.o. , Cyfrowy Polsat S.A oraz Polkomtel Sp. z o.o. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze