20.4 C
Warszawa
wtorek 30 maja • 2023
Strona głównaROZRYWKASERWIS WRZUTA.PL ZNIKA Z INTERNETU!

SERWIS WRZUTA.PL ZNIKA Z INTERNETU!

Jeden z najpopularniejszych serwisów do słuchania muzyki (oraz wrzucania) w polskiej sieci Wrzuta.pl kończy swoją działalność. Z serwisu korzystały setki tysięcy osób zanim popularność zdobyły takie serwisy jak Youtube czy Spotify.

Serwis w swoim oficjalnym komunikacie poinformował użytkowników o zakończeniu działalności z powodów biznesowych. Zgodnie z regulaminem, wszystkie dotychczas opublikowane w nim treści zostaną skasowane:

– „Drodzy Użytkownicy Wrzuta.pl, chcemy Was poinformować, że po szczegółowej analizie, podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności naszego serwisu z powodów biznesowych z dniem 31 sierpnia 2017. Równocześnie przypominamy, że zgodnie z postanowieniami pkt 18 Regulaminu, serwis Wrzuta.pl nie zapewnia archiwizowania i przechowywania plików, komentarzy ani jakichkolwiek innych treści udostępnionych w serwisie. Dlatego już teraz, zachęcamy do pobrania wszystkich materiałów, które umieścili Państwo w serwisie Wrzuta.pl. Prosimy pamiętać, by przenieść wszystkie niezbędne Państwu treści najpóźniej do 31 sierpnia 2017 roku. Po tym terminie, serwis przestanie funkcjonować”.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze