25.6 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaFILMAKCJA • SCIENCE-FICTIONRYAN REYNOLDS I SAMUEL L. JACKSON W FILMIE BODYGUARD ZAWODOWIEC

RYAN REYNOLDS I SAMUEL L. JACKSON W FILMIE BODYGUARD ZAWODOWIEC

Gwiazdorska obsada w szybkim jak seria z broni maszynowej, filmie speca od kina akcji – Patricka Hughesa. Film wejdzie na ekrany kin już w sierpniu.

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

W sieci pojawił się polski zwiastun do „Bodyguard Zawodowca”:

Reżyseria: Patrick Hughes („Niezniszczalni 3”, „Red Hill”)

Obsada: Ryan Reynolds („Deadpool”, „Klucz do wieczności”, „Narzeczony mimo woli“, „Safe House”, „Pogrzebany”), Samuel L. Jackson („Pulp Fiction”, „Nienawistna ósemka”, „Avengers” Czas Ultrona”, „Django”, „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”, „Zakładnik”), Gary Oldman („Mroczny rycerz”, „Szpieg”, „Harry Potter i czara ognia”, „Leon Zawodowiec”, „Piąty element”), Salma Hayek („Frida”, „Desperado”, „Od zmierzchu do świtu”)

Gatunek: komedia sensacyjna

Produkcja: USA 2017

Premiera filmu: 18.08.2017

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze