28.1 C
Warszawa
piątek 24 maja • 2024
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYRUSZYŁA NOWA USŁUGA ALLEGRO SMART! CZYLI ALLEGRO NA ABONAMENT

RUSZYŁA NOWA USŁUGA ALLEGRO SMART! CZYLI ALLEGRO NA ABONAMENT

Portal aukcyjny Allegro od dnia 27 sierpnia 2018 roku wprowadził usługę Allegro Smart! W ramach tej usługi, ci który zdecydują się wykupić roczny abonament w kwocie 49 zł, będą mogli korzystać z pakietu 365 darmowych wysyłek kupionych w portalu produktów, ale jest kilka warunków.

Jak informuje Allegro: „Właśnie wystartowaliśmy z rewolucyjną usługą dla kupujących na Allegro: Allegro Smart! Wystarczy, aby Twój klient zapłacił 49 zł, by cieszyć się darmową dostawą przez cały rok do tysięcy Paczkomatów InPost, placówek Poczty Polskiej, kiosków RUCHu, stacji paliw Orlen, sklepów sieci Żabka i Freshmarket i za pośrednictwem listów poleconych.

Darmowa dostawa w ramach Allegro Smart! obejmuje zakupy od jednego sprzedającego już od 40 złotych. Jeśli Twoja oferta zakwalifikuje się do Allegro Smart!, jako sprzedający otrzymasz całkowitą wartość zamówienia – czyli cenę towaru wraz z kosztami przesyłki. Klient nie zapłaci jednak za dostawę, otrzymasz zwrot tych kosztów od Allegro.

Twoi klienci zyskają nie tylko darmową dostawę. Allegro Smart! to cały pakiet korzyści, który sprawi, że kupujący będą szukać na Allegro ofert oznaczonych ikoną Allegro Smart! Dla Twojego klienta to również dodatkowe Monety oraz dostęp do specjalnej strefy Smart! Okazji.”

 Czyli dowiadujemy się, że z usługi Allegro Smart! będzie mógł skorzystać każdy przy jednorazowych zakupach u jednego sprzedawcy za minimum 40 zł. Usługa Allegro Smart nie obowiązuje niestety na wszystkie produkty.

Zobacz więcej w kategorii: Gadżety

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze