18.8 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaFILMDRAMAT • OBYCZAJOWYPolski aktor zagra Polańskiego w nowym filmie Quentina Tarantino

Polski aktor zagra Polańskiego w nowym filmie Quentina Tarantino

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w najnowszej superprodukcji Quentina Tarantino „Once Upon a Time in Hollywood”.

Quentin Tarantino szukał polskiego aktora jako odtwórcę roli Polańskiego. Pojawiało się wiele spekulacji w polskich mediach, m.in. to, że w rolę legendarnego polskiego reżysera może wcielić się Borys Szyc. Jednak Tarantino postawił na nieznanego szerszemu gronu widzów, pochodzącego z Kielc Rafała Zawieruchę. Ten 31-letni aktor wyróżniający się wyjątkową charyzmą, ma na swoim koncie role w takich filmach jak: „Bogowie”, „Jack Strong” czy „Dzień dobry, kocham cię!”. Będzie on także pierwszym polskim aktorem, który wystąpi w filmie Tarantino.

Zawierucha w „Once Upon a Time in Hollywood” wystąpi u boku hollywoodzkich gwiazd z najwyższej półki. To m.in. Margot Robbie (która zagra żonę Romana Polańskiego Sharon Tate), Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Lena Dunham, Damian Lewis i Luke Perry. Jest czego zazdrościć!

Akcja filmu „Once Upon a Time in Hollywood” rozgrywa się w 1969 roku, kiedy członkowie sekty Charlesa Mansona zamordowali w bestialski sposób żonę Romana Polańskiego Sharon Tate w willi wynajętej przez Polańskich. W chwili morderstwa Sharon Tate była w zaawansowanej ciąży.

Premiera filmu planowana jest na 26 lipca 2019 roku.

Zobacz więcej w kategorii: Dramat/film obyczajowy

Zobacz również

3 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze