Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w najnowszej superprodukcji Quentina Tarantino „Once Upon a Time in Hollywood”.

Quentin Tarantino szukał polskiego aktora jako odtwórcę roli Polańskiego. Pojawiało się wiele spekulacji w polskich mediach, m.in. to, że w rolę legendarnego polskiego reżysera może wcielić się Borys Szyc. Jednak Tarantino postawił na nieznanego szerszemu gronu widzów, pochodzącego z Kielc Rafała Zawieruchę. Ten 31-letni aktor wyróżniający się wyjątkową charyzmą, ma na swoim koncie role w takich filmach jak: „Bogowie”, „Jack Strong” czy „Dzień dobry, kocham cię!”. Będzie on także pierwszym polskim aktorem, który wystąpi w filmie Tarantino.

Zawierucha w „Once Upon a Time in Hollywood” wystąpi u boku hollywoodzkich gwiazd z najwyższej półki. To m.in. Margot Robbie (która zagra żonę Romana Polańskiego Sharon Tate), Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Lena Dunham, Damian Lewis i Luke Perry. Jest czego zazdrościć!

Akcja filmu „Once Upon a Time in Hollywood” rozgrywa się w 1969 roku, kiedy członkowie sekty Charlesa Mansona zamordowali w bestialski sposób żonę Romana Polańskiego Sharon Tate w willi wynajętej przez Polańskich. W chwili morderstwa Sharon Tate była w zaawansowanej ciąży.

Premiera filmu planowana jest na 26 lipca 2019 roku.

Zobacz więcej w kategorii: Dramat/film obyczajowy

3 Komentarze

  1. Burt Reynolds już tam nie zagra 🙁 [*]

  2. Nawet trochę podobny… dobrze, że nie Karolak XD

    1. Karolak będzie grał Charlesa Mansona

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gwiazdy na pokazie DE LA GARZA. Sprawdź kto się pojawił!

Antek Królikowski, Rafał Collins, Rafał Zawierucha, Fit Lovers,