18.8 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaROZRYWKARÓŻOWY HOMAR I INNE SMAKI. GWIAZDY W RESTAURACJI PINK LOBSTER!

RÓŻOWY HOMAR I INNE SMAKI. GWIAZDY W RESTAURACJI PINK LOBSTER!

W środowe słoneczne popołudnie 23. maja, warszawska restauracja Pink Lobster zaprosiła znane i lubiane osoby ze świata mediów i show businessu na premierową odsłonę menu letniego. Specjalne dania przygotowane przez Jarka Walczyka, szefa kuchni i współwłaściciela wzbudził ogólny entuzjazm zaproszonych.

Gwiazdy i dziennikarze delektowali się zestawem przystawek, zupą rybną, dorszem przygotowanym w niskiej temperaturze, policzkami wołowymi. „Wisienką na torcie” okazał się deser Pink Lobster podawany wg.  specjalnego rytuału.

Zobacz również: Häcker otwiera salon w Warszawie!

Ochom i achom nie było końca, a wszyscy goście zapowiedzieli powroty z rodziną i znajomymi. Do grona szczęściarzy, którzy mieli okazję karmić podniebienie rarytasami należą: Anna Oberc, Anna Samusionek, Joanna Racewicz, Ola Ciupa, Olga Kalicka, Sandra Staniszewska, Jakub Kucner, Piotr Zelt, Katarzyna Krawczyk, Milena Rostkowska Galant, Agnieszka Ludwisiak Wypior, Sandra Staniszewska, Magdalena Antosiewicz, Grzegorz Czepułkowski. Więcej o restauracji możecie dowiedzieć się na stronie pinklobster.pl.

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

Zobacz galerię zdjęć:

[Best_Wordpress_Gallery id=”662″ gal_title=”20180525160000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze