11.2 C
Warszawa
niedziela 1 października • 2023
Strona głównaMUZYKARITA ORA POWRACA Z NOWYM KAWAŁKIEM YOUR SONG!

RITA ORA POWRACA Z NOWYM KAWAŁKIEM YOUR SONG!

Rita Ora powraca w wielkim stylu z nowym gorącym singlem „Your Song”! Dziś premiera utworu, który artystka wydaje pod skrzydłami Atlantic Records.

Przy piosence współpracowały największe gwiazdy. Swój muzyczny wkład do „Your Song” miał Ed Sheeran i Steve Mac! „Your Song” to popowy zawrót głowy, który już po pierwszym przesłuchaniu pozostaje w pamięci. Utwór w niezwykle klimatyczny sposób oddaje przejście między marzeniami i rzeczywistością. Jak tłumaczy sama Rita Ora: „”Your Song” zawiera w sobie wszystko co chciałam przekazać: to piosenka pełna pozytywnej energii, która opowiada o sile i poczuciu spełnienia, kiedy wszystko w życiu idzie w dobrym kierunku. W tej chwili właśnie tak się czuję. Nagrywanie z Ed’em i Steve’m było niesamowite! Współpraca z najbardziej utalentowanymi songwriterami naszych czasów to wspaniałe doświadczenie. Przyjaźnimy się z Edem od dzieciaka, kolaboracja z nim przy moim pierwszym singlu to coś absolutnie wyjątkowego”.

Zobacz również: Ed Sheeran – „Galway Girl”. Dziś premiera teledysku!

Rita Ora umieściła na swoim Instagramie post zapowiadający swoją współpracę z Edem. Był to najczęściej oglądany film na jej stronie. Jak widać, fani ze zniecierpliwieniem wyczekiwali efektów pracy tego muzycznego duetu.

Rita Ora – „Your Song”, zobacz lyric video:

„Your Song” to pierwszy kawałek z nadchodzącego albumu Rity Ory, który będzie miał premierę pod koniec roku. Nowy utwór odzwierciedla jak bardzo artystka dojrzała muzycznie. Jak mówi: “Chciałam aby słuchacze docenili i usłyszeli mój głos. Pierwszą płytę nagrałam mając 19 lat. Nad tym krążkiem pracuję od kiedy skończyłam 25 lat. Od tego czasu w moim życiu zaszło wiele zmian zarówno na tle profesjonalnym jak i prywatnym, co pozwoliło mi rozwinąć się jako artystce”.

Swój debiutancki album “Ora” Rita wydała w 2012. Krążek zawierał takie hity „Hot Right Now”, „RIP” oraz „How We Do”.  Utwór „I Will Never Let You Down” długo utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Natomiast „Black Widow”, który nagrała w kolaboracji z artystką Iggy Azaleą, znalazł się w TOP 3 na liście przebojów w Stanach Zjednoczonych. Od wydania swojej pierwszej płyty Rita nie przestała występować. Pojawiła się między innymi na scenie Glastonbury oraz w Białym Domu!

W przeciągu ostatnich paru lat Rita Ora mogła pochwalić się wieloma osiągnięciami pozamuzycznymi. Wcieliła się w rolę jurora w brytyjskich edycjach popularnych talent show takich jak The Voice oraz The X Factor. Gościnnie pojawiła się w amerykańskim programie America’s Next Top Model. Wystąpiła również w trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya jako Mia Grey, siostra Christiana Greya. Wkrótce w kinach pojawi się film Wonderwell, w którym Rita zagra rolę stylowej Yany. Artystka na tym nie poprzestała i wkroczyła również do świata mody. Zaprojektowała kolekcje dla takich marek jak Adidas czy Tezenis oraz została ambasadorką Rimmel.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze