26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKARITA ORA, CARDI B, BEBE REXHA I CHARLI XCX W JEDNYM UTWORZE!...

RITA ORA, CARDI B, BEBE REXHA I CHARLI XCX W JEDNYM UTWORZE! POSŁUCHAJ SINGLA GIRLS!

Utalentowane koleżanki – Cardi B, Bebe Rexha i Charli XCX – połączyły siły i nagrały „Girls”. Inspiracją przy tworzeniu utworu były silne kobiety, które Rita Ora spotkała na swojej życiowej drodze.

Rita Ora nie ukrywa, że silne kobiety, które nie boją się podążać własną drogą i mówić to, co myślą są dla niej wielką inspiracją. Angielska piosenkarka i aktorka tak mówi o nich:

„W ostatnich paru latach bardzo inspirują mnie silne kobiety, które spotkałam. Które nie boją się być sobą. Kieruję ten utwór do tych, którzy rządzą światem – oto nasz hymn. Nasza celebracja miłości. Chciałam też podziękować wszystkim wspaniałym wokalistkom, które podzieliły się ze mną swoim talentem w tej piosence”.

Zobacz również: Rita Ora powraca z nowym kawałkiem „Your Song”!

Posłuchaj singla „Girls”:

Utwór wyprodukowali Ben Billions, Jonny Coffer i Andrew Watt. Premiera singla nastąpiła tuż przed wyprzedaną europejską trasą koncertową Rity, na której będą ją wspierać Raye i Kara, młode utalentowane wokalistki, wybrane przez samą artystkę.

W drugiej połowie 2018 roku powinna się pojawić druga studyjna płyta Angielki. Mająca 27 lat Rita Ora, osiągnęła wielki sukces, sprzedając do tej pory ponad 7 mln singli. Dyskografia artystki obejmuje na razie jeden album, „Ora” (2012), który osiągnął szczyt brytyjskiego notowania i porył się na Wyspach platyną. W streamingu utworów Rity posłuchano już ponad miliard razy! Wśród jej hitów znajdziemy, chociażby „How We Do (Party)”, „Your Song”, „Lonley Together” nagrany z Aviciim, a także „Anywhere” i „For You”.

Rita Ora rozwija także aktorską karierę. Na koncie ma udział w obrazach „Do utraty sił” czy „Szybcy i wściekli 6”. Zagrała też w filmie „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i jego sequelach.

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop/dance

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze