-1 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaGRYNo to pstryk! Bulletstorm zadebiutuje na Nintendo Switch latem 2019

No to pstryk! Bulletstorm zadebiutuje na Nintendo Switch latem 2019

Bulletstorm był spełnieniem marzeń twórców z polskiego studia People Can Fly. Ich szalone pomysły zmaterializowały się w 2011 roku za sprawą brutalnej i szokującej strzelanki, docenionej przez graczy za niecodzienny humor i niepowtarzalną mechanikę. 2017 rok przyniósł odświeżoną edycję Full Clip na PC, PS4 i Xboksa One. Do listy platform docelowych wkrótce będziemy mogli dopisać także konsolę Nintendo Switch – Bulletstorm: Duke of Switch Edition pojawi się jeszcze tego lata!

Rewolucyjny projekt autorów Painkillera czy Gears of War: Judgment zmierza właśnie na równie rewolucyjną konsolę, która pozwala graczom bawić się w ich ulubione produkcje gdziekolwiek chcą. Towarzysz Graysonowi Huntowi w jego pogoni za zemstą na swoim telewizorze i kinie domowym lub niech to on dołączy do ciebie podczas twojej podróży autobusem lub pociągiem. Po co czekać na powrót do domu, skoro można kopać zmutowane tyłki i serwować Superstrzały w biegu, co nie?

Zobacz również: Bądź gotów na grad pocisków i litry krwi. Nowa gra God’s Trigger

Książę na dworze

Już od pierwszego pokazu najnowszej konsoli Nintendo wiedziałem, że chcę mieć na niej działającego Bulletstorma! – powiedział szef People Can Fly, Sebastian Wojciechowski – Cały nasz zespół strasznie się nakręcił na ten sprzęt! – dodał. W grze znajdziemy pełną zawartość trybu dla pojedynczego gracza oraz wszystkie DLC. Tak, Duke również wpadnie, by kopać tyłki i żuć gumę balonową!

Bulletstorm: Duke of Switch Edition powstało we współpracy z ukraińskim studiem Dragon’s Lake. Ci niezwykle utalentowani deweloperzy pracowali wcześniej przy tak uznanych tytułach AAA jak Alan Wake, The Division i Mass Effect.

Więcej informacji dotyczących Bulletstorm: Duke of Switch Edition zostanie ujawnionych w najbliższych miesiącach!

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze