14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaFILMAKCJA • SCIENCE-FICTIONPRZEŻYŁ MASAKRĘ, TERAZ CHCE ROZWALIĆ TERRORYSTÓW - AMERICAN ASSASSIN

PRZEŻYŁ MASAKRĘ, TERAZ CHCE ROZWALIĆ TERRORYSTÓW – AMERICAN ASSASSIN

Od kiedy stracił ukochaną w ataku terrorystycznym, jego jedynym celem stała się chęć zemsty. Szkolenie CIA może uczynić go maszyną do zadań specjalnych. O wyborowy trening Dylana O’Briena zadba Michael Keaton. „American Assassin” wejdzie na ekrany kin już 15 września.

Michael Keaton, gwiazdor „Birdmana” i „Spotlight” w nowym filmie reżysera kultowego „Homeland”. Ekranizacja pierwszej powieści z bestsellerowego cyklu, sprzedanego na całym świecie w 25 milinach egzemplarzy. Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terro­rystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

Zobacz polski zwiastun „American Assassin”:

Reżyseria: Michael Cuesta („Homeland”)

Obsada: Michael Keaton („Birdman”, „Spotlight”, „Batman”, „McImperium”, „Noah”), Dylan O’Brien („Więzień labiryntu”, „Żywioł: Deepwater Horizon”, „Stażyści”), Taylor Kitsch („Ocalony”)

Gatunek: akcja

Produkcja: USA 2017

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze