-0.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaFILMProdigy. Opętany - czyli lęki każdego rodzica. Zobacz zwiastun!

Prodigy. Opętany – czyli lęki każdego rodzica. Zobacz zwiastun!

Dobrze nastraszyć to wielka sztuka! Fani horrorów już niedługo będą mieli szansę znów znaleźć się w świecie niczym z wyobraźni Stephena Kinga, a to dzięki filmowi „Prodigy. Opętany” (w kinach od 15 lutego 2019), w którym zagrał młodziutki aktor Jackson Robert Scott, znany z występu w „To” (2017), nowej, przebojowej adaptacji książki tego pisarza.

Urodzony w 2008 roku chłopiec aktorstwa uczył się już od piątego roku życia. Na ekranie pojawia się od czterech lat – obecnie pracuje na planie serialu „Locke and Key” na podstawie komiksu Joego Hilla i Gabriela Rodrigueza. Prócz aktorstwa uprawia też skauting, koszykówkę i baseball oraz… uczy się języka chińskiego.

Zobacz również: Oblicze Mroku – horror spod ręki reżysera głośnej Faudy

W horrorze „Prodigy. Opętany” zagrał u boku Taylor Schilling, gwiazdy przebojowego serialu Netflixa „Orange is the New Black”. Jego postać nawiedzana jest przez zagadkowe, demoniczne moce. – Gdy nie gra, jest po prostu zwykłym małym chłopcem, ale gdy kamera rusza, jest jak młody Leonardo DiCaprio – nie krył zachwytu reżyser filmu Nicholas McCarthy („Nadprzyrodzony pakt”).

Prodigy. Opętany – polski zwiastun filmu:

Sarah (Taylor Schilling) niepokoi się dziwnym zachowaniem swego ośmioletniego syna. Pozornie Miles (Jackson Robert Scott) nie różni się od innych chłopców w tym wieku, a jednak może stanowić poważne zagrożenie dla całej rodziny. Sarah podejrzewa, że za tą mroczną przemianą stoją nadprzyrodzone siły. Pragnąc za wszelką cenę chronić syna, postanawia rozwikłać zagadkę jego opętania. Okazuje się, że wyjaśnienie tkwi w przeszłości, a wyprawa w minione lata to rajd po świecie nieznającym granicy między wyobraźnią a rzeczywistością. Czego dowie się Sarah i czy uda jej się ocalić Milesa?

„Prodigy. Opętany” będzie można oglądać w kinach od 15 lutego!

Zobacz więcej w kategorii: Horror/thriller

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze