18.1 C
Warszawa
piątek 9 czerwca • 2023
Strona głównaROZRYWKAPREMIERA KSIĄŻKI KRZYSZTOFA SADECKIEGO - POZNAJ SIEBIE

PREMIERA KSIĄŻKI KRZYSZTOFA SADECKIEGO – POZNAJ SIEBIE

Za nami premiera książki Krzysztofa Sadeckiego o tytule „Poznaj siebie”, która odbyła się 15 listopada w Pałacu Sobańskich. Na uroczystym evencie pojawiło się wiele znanych osobistości znanych ze świata sportu czy show-biznesu, m.in. były hokeista światowej sławy Mariusz Czerkawski, aktorka Agnieszka Mrozińska wraz ze swoim partnerem Alexem Capricem, blogerka modowa Małgorzata Antosiewicz czy mentalista i hipnotyzer Artur Makieła. Uroczystość poprowadził aktor Piotr Szwedes, znany m.in. z filmu „Młode wilki”.

Najlepiej książkę rekomenduje Łukasz Milewski założyciela Milewscy & Partnerzy, firmy powstałej z pasji do inspirowania ludzi i organizacji największych wydarzeń rozwojowych-biznesowych. Mówi o niej tak: „W swoim życiu przeczytałem wiele książek traktujących o rozwoju osobistym, ale żadna z nich nie była tak wnikliwa jak najnowsza książka Krzysztofa Sadeckiego. Pozycja wybitna i zasługująca na kilkukrotne przeczytanie, by przypadkiem coś nie umknęło, a czytając, ma się wrażenie, że wszystko ma znaczenie. Gorąco polecam.”

Kim jest Krzysztof Sadecki? Jest on polskim finansistą, analitykiem biznesowym, trenerem mentalnym, publicystą i autorem cyklu książek „Własny biznes – dlaczego tak?”. Jest także Ambasadorem Dobrej Woli w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka oraz World Institute for Peace. Pełni również rolę redaktora naczelnego magazynu „Businessman Today – Inspired by Tomorrow”. Dzięki bardzo dobrej znajomości polskiego rynku wykłada na wyższych uczelniach w kraju i za granicą, regularnie występuje jako prelegent na eventach motywacyjno-inspiracyjnych, prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego. Jest też uznanym autorytetem w dziedzinie treningów mentalnych.

Zobacz także: Nagroda Polin 2017 – znamy nominowanych!

Sadecki jest laureatem wielu nagród, m.in. dwóch nagród Mentora Roku w plebiscycie „Najlepsi z najlepszych” za najbardziej poczytny poradnik biznesowy, nagrody „Global Business Entertainment” społeczności Kultura Kobiet, nagrody Guru Biznesu społeczności Business Link oraz nagrody Diamentów Kobiecego Biznesu jako Trener Przyjazny Kobietom.

Zobacz relacją z tego wydarzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=prHmm7w_C44

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze