8 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaROZRYWKAPREMIERA KALENDARZA GWIAZD NA RZECZ KLINIKI BUDZIK

PREMIERA KALENDARZA GWIAZD NA RZECZ KLINIKI BUDZIK

Dnia 9 grudnia 2016 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się Premiera Kalendarza Gwiazd na na rzecz „Kliniki Budzik”. Akcja została zorganizowana przez magazyn Businesswoman & life a także fundację Akogo.

Cel akcji jest szczytny gdyż pieniądze ze sprzedaży kalendarzy trafią do kliniki Budzik na rzecz dzieci przebywających w śpiączce. Już podczas eventu odbyła się licytacja kalendarzy, także już pierwsze pieniądze trafiły do fundacji.

Podczas eventu poza licytacjami kalendarzy odbył się także koncert Haliny Mlynkowej. Pani Ewa Błaszczyk po raz piąty przygotowało kalendarz „Businesswoman & life 2017”, w którym pozuje 14 wspaniałych duetów: kobiety polskiego biznesu wraz ze znanymi kobietami z showbiznesu.
W obecnej edycji kalendarza pozowały :

Joanna Orleańska i Żaneta Stanisławska – właścicielka firm Broadway Beauty, NaNoMedic i Elementic, trener, doradca w branży beauty& spa, Aneta Zając i Barbara Jacińska – prezes TBI Technology Sp. z o.o.,
Marta Wierzbicka i Dorota Stadnicka – założycielka i właścicielka hotelu i restauracji Stary Tartak w Iławie,  Zosia Zborowska i dr Kinga Nicer – dermatolog i wiceprezes Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Ewa Błaszczyk i Krystyna Baran – prezes Zarząduw firmie Wiśniowski, Halina Mlynkova i Monika Przygoda – Generalny Dystrybutor włoskich torebek Ioamo Poland, Elżbieta Romanowska i Dagmara Bartkowiak-Szewczyk – dyrektor zarządzający Centrum Medycznym Coramed, Katarzyna Cerekwicka i Beata Jackiewicz – właścicielka salonów urody Jacques AndréHair& SPA, Irena Santor i Innocenta Dźwierzyńska, Magda Mołek i Beata Chrobak – właścicielka kancelarii podatkowej Biuro Rachunkowe Dokum, Aneta Todorczuk-Perchuć i Katarzyna Przemyska – właścicielka i prezes firmy KP-System, Ewelina Lisowska i Monika Zygmunt-Jakuć – założycielka i dyrektor zarządzający firmy „bez owijania”, Grażyna Wolszczak i Agnieszka Dobrowolska – prezes Zarządu Ad-ArchSp. z o.o., Paulina Holtz i Irena Przybylska – właścicielka Kliniki Stomatologicznej Implant Medical.

Zdjęcia do kalendarza wykonała Lidia Skuza.

 

Cel jest szczytny, także zachęcamy do nabywania kalendarzy w sklepie internetowym na stronie: http://www.akogo.pl/sklep/kalendarz2017

https://www.youtube.com/watch?v=3qK6vY3sJDA&t=

 

 

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”146″ gal_title=”20161210230000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze