-1.3 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaFILMPremiera horroru "Topielisko. Klątwa La Llorony" w Cinema City

Premiera horroru „Topielisko. Klątwa La Llorony” w Cinema City

Zasłużony, okrutny los, życie między niebem a piekłem – historia przerażającej zjawy niosącej śmierć i cierpienie – to zobaczą fani grozy podczas premiery „Topielisko. Klątwa La Llorony” już 10 maja w Cinema City. Horror z uniwersum „Obecności” będzie wyświetlany w najnowocześniejszej technologii IMAX i 4DX oraz w najnowszym formacie ScreenX.

„Topielisko. Klątwa La Llorony” to tajemnicza opowieść o płaczącej kobiecie, uwięzionej między niebem a piekłem za własne, okrutne czyny. Za życia w szale zazdrości i goryczy zamordowała swoje dzieci, topiąc je w rzecznych odmętach. Mrożący krew w żyłach lament La Llorony niesie za sobą śmierć, gdyż jej cierpienie nie ma końca – kto usłyszy jej wołanie w mroku nocy staje się zagubiony. Czając się w ciemności La Llorona poluje na bezbronne dzieci, pragnąc zastąpić nimi własne. Pracownica opieki społecznej razem ze swoimi małymi dziećmi musi zmierzyć się z mrocznym, nadprzyrodzonym światem, ignorując ostrzeżenia matki przed upiorną La Lloroną. Jedyną nadzieją na ratunek przed śmiercionośnym gniewem zjawy są mistyczne obrzędy odprawiane przez pozbawionego złudzeń księdza.

Zobacz również: Zło czai się bliżej, niż myślisz… Impostor w kinach już od 5. kwietnia!

„Topielisko. Klątwa La Llorony” to amerykański horror reżyserii Michaela Chavesa, a także producentów uniwersum „Obecności”.  Pełna mroku, budząca strach opowieść o kobiecie widmo będzie dostępna już 10 maja podczas premiery we wszystkich kinach Cinema City. Dusza, która już nigdy nie zazna spokoju, królowa ciemności, bólu i cierpienia – nie ma ucieczki od klątwy La Llorony.

Film „Topielisko. Klątwa La Llorony” dostępny będzie w trzech formatach: IMAX, 4DX oraz najnowszym formacie ScreenX. Sale IMAX gwarantują najlepszą dostępną na polskim rynku jakość filmu – krystalicznie czysty obraz o zwiększonej jasności i kontraście z pewnością oczaruje każdego kinomana. Z kolei ScreenX pozwala widzom wyjść poza ramy filmowego ekranu, wyświetlając obraz na ścianach kin, tworząc wciągający, panoramiczny, 270-stopniowy format. Amatorów silnych wrażeń oraz tych, którzy chcą wręcz namacalnie poczuć obecność przeraźliwej La Llorony, zapraszamy na seans w technologii 4DX, która oddziałuje na dosłownie wszystkie zmysły. Podmuchy delikatnego wiatru, opadająca mgłę – przenieś się w sam środek śmiercionośnego topieliska!

Topielisko. Klątwa La Llorony – zobacz zwiastun filmu:

Zobacz więcej w kategorii: Horror/thriller

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze