19.3 C
Warszawa
poniedziałek 20 maja • 2024
Strona głównaGRYBlades of Time - remaster klasycznego hack'n'slasha wkrótce zadebiutuje na Nintendo Switch!

Blades of Time – remaster klasycznego hack’n’slasha wkrótce zadebiutuje na Nintendo Switch!

Blades of Time już 14 maja zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch! Klasyczny tytuł od Gaijin Entertainment to gra akcji z gatunku hack’n’slash o bardzo dynamicznym systemie walki bronią białą, palną oraz przy pomocy magii. Blades of Time to odświeżona wersja gry, która na Steamie zgarnęła aż 86% pozytywnych opinii.

Teraz zarówno starzy jak i nowi fani będą mogli cieszyć się Blades of Time o każdej porze i w każdym miejscu, dzięki przenośnej konsoli Nintendo. Do tego rozbudowany tryb multiplayer pozwala na walkę na zasadach znanych z gier MOBA, stając naprzeciwko innym graczom i hordom potworów. W kampanii dla jednego gracza poznamy historię Ayumi – poszukiwaczki skarbów, która wyrusza w podróż na starożytną wyspę, aby odkryć sekrety dawno zaginionej cywilizacji. Żeby osiągnąć swój cel będzie musiała pokonać zgraje potworów i innych niebezpiecznych magicznych stworzeń. Nasza bohaterka może wykonać ponad 40 unikalnych ataków, w tym liczne kombinacje ciosów, strzelać ze śmiercionośnych broni, walczyć przy użyciu magii, a nawet przewijać czas.

Zobacz również: Fell Seal: Arbiter’s Mark dostępny od 30 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One!

Po jego cofnięciu, cień Ayumi powtórzy ostatnie działania gracza. Jednocześnie nasza bohaterka może ponownie zaatakować inny cel wykorzystując dodatkową siłę ognia. Do tego, taką strategię można powtarzać raz za razem, przywołując do pięciu cieni z różnych linii czasowych. Dzięki takim i podobnym zagrywkom, bohaterka jest w stanie stawić czoła nawet największym hordom wrogów i najpotężniejszym bossom.

Blades of time
Fot. mat. prasowy

Blades of Time oferuje wymagający tryb wieloosobowy dla tych, którzy są gotowi skrzyżować miecze z żywymi oponentami. Łączy on w unikalny sposób walkę z perspektywy trzeciej osoby, charakterystyczną dla gatunku hack’n’slash, z elementami gier MOBA. Gracze mogą wybrać swoją postać spośród kilku bohaterów, gdzie każdy z nich posiada zróżnicowane umiejętności i ataki specjalne. Następnie przejmują dowodzenie nad armią potworów z pomocą których muszą zniszczyć twierdze oponentów.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze