6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYPREMIERA GRY INJUSTICE 2 JUŻ ZA TYDZIEŃ!

PREMIERA GRY INJUSTICE 2 JUŻ ZA TYDZIEŃ!

Cenega oficjalny partner Warner Bros/Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech przypomina, że już za tydzień, 19 maja – równocześnie z europejską premierą – do sprzedaży trafi gra InjusticeTM 2. Tytuł ukaże się na konsolach PlayStation®4 oraz Xbox One w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Przypominamy, że w ofercie znajduje się także wersja Deluxe i Ultimate. W skład Deluxe Edition wejdą:

  • Pełna wersja gry
  • DLC z 3 dodatkowymi wojownikami
  • 1 skórkę premium dla Supergirl
  • Ekskluzywny pakiet shaderów do pancerza

Na zawartość Ultimate Edition składają się:

  • Pełna wersja gry
  • DLC z 9 dodatkowymi wojownikami
  • 3 skórki premium: dla Flasha, Green Lanterna i Supergirl
  • 2 ekskluzywne pakiety shaderów do pancerza

Injustice 2 zaoferuje graczom jeszcze lepsze doświadczenie epickich starć z uniwersum DC niż poprzednia część gry. Każda walka będzie cię kształtować w grze, w której można personalizować kultowych bohaterów ze świata DC dzięki unikalnym i potężnym przedmiotom zdobywanym w trakcie gry. Po raz pierwszy gracze przejmą kontrolę nad tym, jak ich postacie będą wyglądać, walczyć i rozwijać się w trakcie zróżnicowanych trybów gry.

Injustice 2 kontynuuje epicką filmową historię zapoczątkowaną przez InjusticeTM: Gods Among Us. Batman i jego sojusznicy pracują nad przywróceniem dawnego porządku, walcząc równocześnie z tymi, którzy próbują przywrócić reżim Supermana. W samym środku konfliktu pojawia się nowe zagrożenie, które zaważy o losach Ziemi. Gracze będą mogli wybierać postacie z największego zestawu superbohaterów z uniewersum DC w historii bijatyk, poczynając od klasycznych ulubieńców takich jak Batman, Superman, Supergirl i Aquaman, a kończąc na nowych złoczyńcach, m.in.: Atrocitus i Gorilla Grodd. Walki będą się toczyć na większych arenach, wśród których znajdzie się choćby Metropolis, Gotham City i Atlantyda.

Przypominamy również o trwających zapisach do Mistrzostw Polski w grze Injustice 2: http://injustice2.cenega.pl/

Po więcej informacji na temat Injustice 2 zapraszamy na www.injustice.com. Szukaj @injusticegame na Facebooku i Twitterze.

Zobacz polski zwiastun gry Injustice 2:

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze