12 maja w hotelu Mercure Warszawa Centrum odbyła się inauguracja Mercure Fashion Gentlemen’s Evening. Prezentacja trendów i stylizacji dla mężczyzn. W roli komentatora wystąpił ekspert Krzysztof Łoszewski – autor książek o modzie męskiej, dziennikarz i kostiumograf. Mercure Fashion, organizowany przez sieć Hoteli Mercure należącej do AccorHotles, obejmuje unikalne prezentacje stylu w hotelach w harmonii z ludźmi i miejscami.

Na evencie pojawili się znakomici goście, dziennikarze, wokaliści i celebryci: Rafał Maślak, Eliza Gwiazda, Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem, Sławek Uniatowski, Bartek Jędrzejak, Tomasz Barański, Monika Mirowska, Irena Kamińska-Radomska, Magdalena Antosiewicz czy Marta Kuligowska. Mercure Fashion Gentlemen’s Evening jest jednym z eventów organizowanych w ramach Mercure Fashion – strategicznego konceptu marki. W każdym hotelu pokaz ma wyjątkowy charakter i atmosferę. Hotele Mercure współpracują z przedstawicielami branży modowej, wyrażając w ten sposób swoją osobowość i ducha. Łącząc piękno ruchu, zawiłość wzornictwa i siłę architektury.

Dotychczas, w ramach Mercure Fashion odbyły się cztery pokazy, będące okazją do spotkania z wyjątkowymi markami, utalentowanymi projektantkami i osobami ze świata mody. Goście, najnowsze trendy mody, mogli podziwiać w hotelach Mercure Kraków Stare Miasto, Mercure Gdańsk Stare Miasto i Mercure Warszawa Grand. Mercure Fashion Gentlemen’s Evening to pierwszy, w cyklu Mercure Fashion, ukłon w stronę panów i prezentacja kolekcji dla mężczyzn.

Zobacz także: Gwiazdy na pokazie Mercure Fashion Night by Anna Drabczyńska

Stylowy wieczór poprowadziła Karolina Szostak wraz z Krzysztofem Łoszewskim, który opowiedział m.in. o ulubionych garniturach noszonych przez mężczyzn, znajomości dress code’u, oraz podpowiadał na co zwracać uwagę kupując koszulę. Warto poznać prawdziwego eksperta i dowiedzieć się co należy i wypada nosić, w jaki sposób i w jakich sytuacjach. Niezależnie od tego, jakie stanowisko pełnimy w firmie – wygląd to kluczowa kwestia, świadczy o podejściu do wykonywanych obowiązków i współpracowników. Na wybiegu zaprezentował się m.in. Rafał Maślak model, najprzystojniejszy Mister Polski, ambasador szwajcarskiej marki zegarków Davosa. Stylizacje dla modeli, a więc szyte na miarę, najlepszej jakości koszule, garnitury i marynarki – przygotowała marka Macaroni Tomato. W wydarzeniu wezmą udział zaproszeni klienci, partnerzy biznesowi, przedstawiciele AccorHotels, wyróżnieni uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels, media i gwiazdy ze świata kultury i sztuki.

Zobacz materiał z imprezy:

Markę Mercure określają: najwyższa jakość, dbałość o szczegóły i umiejętność eksponowania tego, co najlepsze z lokalnych środowisk. W ramach konceptu Mercure Fashion planowane są kolejne spotkania i prezentacje „Mercure Fashion Gentlemen’s Evening” dla eleganckich panów oraz „Mercure Fashion by… ” dla stylowych kobiet.

Fot. mat. prasowy BC MFD
« 1 z 7 »

1 Komentarze

  1. Pingback: PLEJADA GWIAZD NA 4. URODZINACH BUTIKU POLSCYPROJEKTANCI.COM!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gwiazdy na pokazie DE LA GARZA. Sprawdź kto się pojawił!

Antek Królikowski, Rafał Collins, Rafał Zawierucha, Fit Lovers,