24.9 C
Warszawa
piątek 22 września • 2023
Strona głównaROZRYWKAPOPULARNY YOUTUBER PEDOFILEM? GURAL NAMAWIAŁ DZIECI DO ROZBIERANIA SIĘ

POPULARNY YOUTUBER PEDOFILEM? GURAL NAMAWIAŁ DZIECI DO ROZBIERANIA SIĘ

Konto 21-letniego youtubera Gurala, obserwowało ponad 200 tysięcy subskrybentów. Na swoim kanale w czasie transmisji na żywo m.in. wulgarnie ubliżał, życzył śmierci, a także namawiał nastoletnie dziewczynki do rozbierania się przed kamerami.

Gural jest typowym przedstawicielem tzw. „pastostreamerów”, których transmisje na żywo polegają na pokazywaniu jak największych patologicznych zachowań, za które dodatkowo dostają pieniądze w postaci „donejtów” (dotacji od oglądających użytkowników). Tego typu kanały powstają jak grzyby po deszczu na tzw. „polskim Youtube”, ponieważ cieszą się one ogromną popularnością widzów, w większości osób nieletnich, którzy czerpią z tego masę rozrywki.

Zobacz również: Juno Temple i Justin Timberlake zaskoczeni przez polskiego youtubera!

Gural w czasie swoich transmisji na żywo, także oszukiwał rozmówczynie, twierdząc, że jego transmisje są prywatne, a tymczasem oglądały je tysiące osób. Jedną z dziewczynek była 13-latka, która nie chciała rozebrać się przed kamerą. Youtuber życzył jej wówczas, by została zgwałcona. W sprawę Gurala zaangażował się ostatnio m.in. Sylwester Wardęga, który jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Poniżej możecie obejrzeć jego materiał:

Gural po tym materiale postanowił odpowiedzieć Wardędze:

https://www.youtube.com/watch?v=_s2Ws5HctSM

Sprawa bardzo zbulwersowała internautów i w końcu trafiła na policję. Obecnie zajmują się nią funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej w Poznaniu, bo to właśnie tutaj ma obecnie mieszkać Gural, który chyba nic sobie z tego nie robi – ostatnio poinformował, że Youtube zamknął jego konto, ale obwinia za to „fałszywych ludzi i zawistnych youtuberów”. Co wy sądzicie o tej sprawie?

Zobacz również

3 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze