-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaMUZYKAPONAD 50 MILIONÓW WYŚWIETLEŃ KRÓLOWEJ ŁEZ AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ!

PONAD 50 MILIONÓW WYŚWIETLEŃ KRÓLOWEJ ŁEZ AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ!

„Królowa Łez” Agnieszki Chylińskiej wciąż święci triumfy i przekracza kolejne granice! Teledysk zrealizowany do tego singla został obejrzany już ponad 50 milionów razy w serwisie Youtube!

Singiel ten uzyskał status diamentowego! Wydana bez zapowiedzi i bez singli przed premierą krążka płyta Agnieszki Chylińskiej „Forever Child” uzyskała już status „podwójnie platynowej płyty”. Krążek ukazał się z dnia na dzień 30 września 2016 roku i zaskoczył wszystkich słuchaczy.

Nowa płyta Agnieszki to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować „pod jednym dachem” rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

„Forever Child” to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu „nigdy taką samą”.

Zobacz teledysk Agnieszki Chylińskiej – „Królowa Łez”:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze