Nareszcie możemy cieszyć się pięknym słońcem, długimi ciepłymi wieczorami i radosną aurą lata. Do świętowania rozpoczęcia letniego sezonu, jak co roku, polskie gwiazdy zaprosiła marka Raffaello. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce 27 czerwca w pałacu królewskim w Wilanowie, a tematem przewodnim tegorocznej edycji Inauguracji Lata była malina. Ten szczególny motyw nawiązuje do limitowanej edycji Raffaello o smaku maliny.

Raffaello już po raz siódmy zaprosiło znanych gości na wspólną inaugurację sezonu letniego. Wydarzenie, jak co roku, miało miejsce w niepowtarzalnej scenerii Pałacu w Wilanowie, która tego wieczoru nabrała jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Piękne kwiaty, delikatne światła i zachwycające dekoracje utrzymane w malinowej tonacji, pozwoliły zaproszonym gościom poczuć słodki smak lata, nawiązując jednocześnie do motywu przewodniego wydarzenia jakim była aromatyczna malina.

W Pałacu w Wilanowie Raffaello gościło wielu wyjątkowych gości, którzy z przyjemnością celebrowali rozpoczęcie sezonu letniego wspólnie z marką. – Inauguracja lata z Raffaello to już tradycja, w której z radością biorę udział kolejny raz. To wielka przyjemność móc celebrować rozpoczęcie sezonu letniego w tak pięknym miejscu. – dodała Karolina Ferenstein-Kraśko, celebrująca to wydarzenie wspólnie z mężem, Piotrem Kraśko.

Zobacz również: Inauguracja Lata z Raffaello 2018

Powitanie lata z Raffaello to wydarzenie, na które czekałam. Wyjątkowa atmosfera i zachwycająca sceneria sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w mojej pamięci. – powiedziała Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Pałac w Wilanowie odwiedzili tego wieczoru także: Grażyna Wolszczak, Agata i Piotr Rubik, Justyna Nagłowska wraz z Borysem Szycem czy Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem. Wydarzenie, tak jak w poprzednim roku, poprowadził znakomity duet – Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak. Wieczór uświetniła oprawa muzyczna, o którą zadbali Mika Urbaniak i Victor Davies z gościnnym udziałem Urszuli Dudziak, nadając wydarzeniu wyjątkowego klimatu.

To był wieczór pełen subtelnej słodyczy i ciepła. Wyjątkowa atmosfera, pięknie zaaranżowana sceneria i malinowa nowość od Raffaello pozwoliły wszystkim gościom w pełni poczuć smak tegorocznego lata!

Raffaello 2019 – VII edycja inauguracji sezonu letniego, zobacz relację z wydarzenia:

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

1 Komentarze

  1. Fajne łanie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum