16.7 C
Warszawa
czwartek 23 maja • 2024
Strona głównaFILMFAMILIJNYPOLSKI ZWIASTUN FILMU PRZYGODOWEGO MOJE WAKACJE Z RUDYM

POLSKI ZWIASTUN FILMU PRZYGODOWEGO MOJE WAKACJE Z RUDYM

„Moje wakacje z Rudym” to pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni między jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów – Australii. Film został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i ma już na koncie nominacje do Nagród Australijskiego Stowarzyszenia Krytyków.

Film znalazł również uznanie dziecięcego jury Generation Kplus na festiwalu Berlinale 2017. Nakręcony w malowniczych plenerach Antypodów film nie pozostawi nikogo obojętnym i z pewnością znajdzie uznanie miłośników takich produkcji, jak „Bella i Sebastian” oraz „Był sobie pies”. Humor, wzruszenia i wielkie emocje dla całej rodziny gwarantowane! Prezentujemy oficjalny zwiastun oraz pakiet zdjęć z filmu, który pojawi się w polskich kinach 11 sierpnia.

Zobacz także: Druga część szalonych przygód uroczego misia – Paddington 2

Oficjalny polski zwiastun filmu „Moje wakacje z Rudym”:

Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Rudego, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!

Gatunek: familijny

Produkcja: Australia, 2016

Scenariusz: Daniel Taplitz („Chaos Theory”, „Choleryk z Brooklynu”, „Red Dog”)

Reżyseria: Kriv Stenders („Red Dog”, „Ilustrowany lekarz rodzinny”, „Trzy razy śmierć”)

Obsada: Jason Isaacs („Lekarstwo na życie”, cykl „Harry Potter”, „Helikopter w ogniu”, „Patriota”), Levi Miller („Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”), Hanna Mangan Lawrence („Spartakus: Zemsta”, „Kwarantanna”, „Pojedynek na pustyni”), Bryan Brown („Australia”, „Koktajl”, „Nadchodzi Polly”, „F/X”)

W kinach od 11 sierpnia!

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze