23 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaSPORTINNE SPORTYPolska firma z najlepszym kulturystą świata i największą ekspozycją na FIBO 2019!

Polska firma z najlepszym kulturystą świata i największą ekspozycją na FIBO 2019!

To będzie 17 edycja z udziałem Olimp Sport Nutrition, która od 2003 roku bardzo aktywnie uczestniczy w największych na świecie targach branży fitness i zdrowia.

Od 4 do 7 kwietnia 2019 roku pochodząca z województwa podkarpackiego, firma produkująca suplementy diety odżywki dla sportowców, ludzi aktywnych i wszystkich tych, którzy cenią swoje zdrowie, po raz kolejny w efektowny sposób zaprezentuje swój potencjał na arenie międzynarodowej podczas targów FIBO 2019, które odbędą się w Kolonii w Niemczech.

W ramach jednej z największej ekspozycji podczas FIBO 2019, pasjonaci sportu będą mogli spotkać się z najlepszym kulturystą świata, Shawnem Rhodenem, który w ubiegłym roku uzyskał tytuł Mr. Olympia 2018, a od bieżącego roku jest ambasadorem Olimp Sport Nutrition.

Zobacz również: FIWE Fitness Trade Show 2018 pod koniec września w Warszawie!

Na ekspozycji podkarpackiej firmy będzie można spotkać również innych ambasadorów marki reprezentujących różne dziedziny sportu, a nawet i tańca. Poza najlepszym kulturystą świata uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w prezentacji aż 25 międzynarodowych gwiazd kulturystki, fitnessu, sportów walki oraz street work outu – będą to m.in. Bionic Body, Mickael Louvel, Dragos Syko, Erko Jun, Denis Gusev, Eva Maes czy Nina Maruhn.

W międzynarodowej ekipie Olimp Team nie mogło zabraknąć miejsca dla Patrycji Słaby, która w ubiegłym roku zdobyła tytuły Mistrzyni Świata, Europu i Polski w Bikini Fitness w kategorii juniorek. Firma Olimp Sport Nutrition zaplanowała podczas wydarzenia prezentacje limitowanej edycji produktów z wizerunkiem trzech postaci jednej z najbardziej znanych na całym świecie serii filmów animowanych „anime”. Więcej szczegółów i specjalna prezentacja nastąpi podczas targów.

Poza przedstawionymi aktywnościami, na odwiedzających stoiska firmowe będzie czekać masa atrakcji w postaci: licznych konkursów, zawodów, specjalnych pokazów oraz upominków, a także wyjątkowe oferty i promocje.

Olimp Sport Nutrition to marka odżywek i produktów, która należy do Grupy Kapitałowej Olimp Laboratories Sp. z o.o., która jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku. Firma zatrudnia obecnie niemal 800 pracowników. Olimp Laboratories posiada w swoim portfolio ponad 600 produktów, które dostarcza do niemal 100 krajów na całym świecie.

Zobacz więcej w kategorii: Sport

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze