21.1 C
Warszawa
czwartek 18 lipca • 2024
Strona głównaMODAPOKAZ MODY MARKI MARANTHA

POKAZ MODY MARKI MARANTHA

Za nami wyjątkowe muzyczno-modowe wydarzenie, jakim była prezentacja najnowszej kolekcji AW 16/17 marki MARANTHA połączona z koncertem w wykonaniu założycielki marki – Marty Nanowskiej, uznanej na świecie skrzypaczki.

W ten niezwykły sposób MARANTHA oficjalnie przywitała mieszkańców stolicy, którzy już jesienią będą mogli kupić jej kolekcję w prestiżowej lokalizacji jaką jest ul. Mokotowska w Warszawie. Event odbył się w restauracji MJUD przy ul. Kubusia Puchatka.

Podczas wieczoru zaprezentowana została pre-kolekcja jesień-zima 2017 marki Marantha. Całość kolekcji zatytułowanej „Modestie de la Beaute” – „Skromność Piękna” dopełnią cztery pojedyncze kreacje w stylu haute couture. Głównym zamierzeniem marki są propozycje ubrań unikatowych, w krótkich seriach, co oznacza brak masowości i doskonałą jakość odszycia materiałów sprowadzanych z Włoch. Całość kolekcji uzupełniają: biżuteria oraz torby z wyselekcjonowanych skór naturalnych wzbogaconych o aplikacje z kryształów Swarowskiego.

Esencją filozofii marki Marantha jest inspiracja antagonizmami – połączenie tradycji z nowoczesnym designem, natury z nowymi wysublimowanymi tkaninami, doskonałego krawiectwa z nutą ekstrawaganckiego kroju.

Podczas pokazu, związek ubrań ze sztuką połączył autorski koncert skrzypaczki i projektantki. Modelkom prezentującym kolekcję podczas pokazu towarzyszyła muzyka skomponowana i zaaranżowana specjalnie na tę okazję przez Nanowską.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pokazu.

[Best_Wordpress_Gallery id=”77″ gal_title=”20160908220000”]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze