19.3 C
Warszawa
poniedziałek 20 maja • 2024
Strona głównaFILMPŁYNĄCA WINEM BURGUNDIA W FILMIE NASZ NAJLEPSZY ROK. PREMIERA ZWIASTUNA!

PŁYNĄCA WINEM BURGUNDIA W FILMIE NASZ NAJLEPSZY ROK. PREMIERA ZWIASTUNA!

Francja, słynna z wina Burgundia i rodzinne tajemnice. To wszystko serwuje widzom „Nasz najlepszy rok”.

Juliette (Ana Girardot) jest młoda, pracowita i pełna energii, ale nigdy nie spodziewała się, że to właśnie na jej barki spadnie ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy. Żeby przywrócić jej dawną świetność, musi nie tylko na nowo poukładać rodzinny interes, ale i swoje życie.

„Nasz najlepszy rok” to słodko-gorzka opowieść o miłości i rodzinnych perypetiach trzydziestolatków, którzy pragną odnaleźć swoje miejsce w świecie, rozliczyć się z przeszłością i na nowo pokochać swoje życie. Jak Juliette poradzi sobie z samodzielnym prowadzeniem winnicy i czy będzie w stanie bronić swojego zdania, gdy wszyscy wokół próbują jej udowodnić, że jest za młoda na winiarza? Co gorsza, jest kobietą! Czy bracia wesprą ją w tym trudnym zadaniu? Zobaczcie komedię o winie, przewrotności losu i drobnych przyjemnościach w skąpanej w słońcu Burgundii.

„Nasz najlepszy rok” to nowa komedia Cédrica Klapischa, mistrza francuskiego humoru i twórcy „Smaku życia”. Seria podbiła serca widzów, zgarniając nagrody publiczności od Francji po Australię. Teraz Klapisch powraca do korzeni, odwiedzając burgundzkie winnice i odkrywając przed widzami tajniki winiarstwa. Reżyser zaangażował do projektu świeże twarze francuskiego kina. W role postawionego przed trudnym zadaniem rodzeństwa wcielili się Ana Girardot, Pio Marmaï oraz François Civil.

Obejrzyj premierowy zwiastun:

Film w kinach już od 13 października!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze