23 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYPLATINET PREZENTUJE GŁOŚNIKI BLUETOOTH Z RADIOBUDZIKIEM

PLATINET PREZENTUJE GŁOŚNIKI BLUETOOTH Z RADIOBUDZIKIEM

W ofercie producenta zadebiutowały trzy nowe głośniki bezprzewodowe, które zostały zamknięte w klasycznej obudowie radiobudzika, zachowując przy tym jego podstawowe funkcje – radio FM, zegar i budzik. Zaletą nowości jest możliwość odtwarzania dźwięku z zewnętrznych nośników danych takich jak pendrive i karta pamięci.

Platinet PMGC10A i PMGC10B

Platinet PMGC10A i PMGC10B to modele wyposażone w dwa głośniki o łącznej mocy 10 W, które wraz z membraną pasywną sprawiają, że emitowany dźwięk jest czysty, dynamiczny i wzbogacony o głębokie, mocne basy. W modelu PMGC10A umieszczono je po obu stronach urządzenia, natomiast w modelu PMGC10B – na przednim panelu.

Wbudowana bateria o pojemności 2000 mAh umożliwia ciągłe, nieprzerwane odtwarzanie muzyki nawet przez 5 godzin, a odległość między głośnikiem a podłączonym bezprzewodowo urządzeniem może wynosić nawet 10 metrów. Głośniki zostały wyposażone w mikrofon, który pełni funkcje zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu użytkownik może prowadzić rozmowy głosowe niezależnie od tego, w którym miejscu zostawił swój telefon.

Zobacz także: Prezentacja Smartwatch Tag Heuer Connected Modular 41

Elegancka, estetyczna obudowa z panelem sterowania umieszczonym w górnej jej części sprawia, że użytkowanie jest proste i przyjemne. W obu modelach wygodę obsługi wspiera wyświetlacz (w modelu PMGC10B umieszczony pod siatką głośnika – widoczny tylko wtedy, gdy urządzenie jest włączone), na którym prezentowane są informacje takie jak tryb pracy, głośność, ustawiony alarm, a także częstotliwość pracy radia FM. Dodatkowym ułatwieniem są komunikaty głosowe aktywowane po wybraniu przez użytkownika konkretnej funkcji.

Sugerowana cena detaliczna modelu PMGC10A wynosi 169,90 zł, natomiast modelu PMGC10B – 149,90 zł.

Platinet PMGC5B

Platinet PMGC5B to tańsza propozycja, wyposażona w głośnik o mocy 5 W. W tym modelu również zastosowano membranę pasywną, która wzbogaca jakość dźwięku. Wbudowana bateria o pojemności 1200 mAh umożliwia ciągłe, nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez kilka godzin. Platinet PMGC5B, podobnie jak modele opisane wyżej,  został wyposażony w mikrofon, który pełni funkcje zestawu głośnomówiącego. Sugerowana cena detaliczna tego modelu wynosi 99,90 zł.

Wszystkie głośniki (PMGC10A, PMGC10B oraz PMGC5B) zostały wyposażone w radio FM, zegar, budzik, a także port USB, slot kart pamięci MicroSD i złącze liniowe AUX. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma możliwość odtwarzania muzyki również z urządzeń pozbawionych łączności Bluetooth – np. odtwarzaczy MP3.

Nowe głośniki są dostępne w oficjalnym sklepie internetowym producenta sklep.platinet.pl: PMGC10A,  PMGC10B, PMGC5B. Więcej informacji na temat marki Platinet i jej oferty produktowej można znaleźć pod adresem: platinet.eu

Zobacz zdjęcia:

[Best_Wordpress_Gallery id=”644″ gal_title=”20180403110000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze