17.6 C
Warszawa
piątek 29 września • 2023
Strona głównaFILMFAMILIJNYOLGA KALICKA ZATAŃCZY W "BALLERINIE"

OLGA KALICKA ZATAŃCZY W „BALLERINIE”

„Jestem podekscytowana faktem, że mogę wziąć udział w dubbingu do „Balleriny”, ponieważ to pierwszy film kinowy, w którym użyczam głosu. Cieszę się tym bardziej, że wcielam się w tak barwną postać. Poza tym praca w dubbingu to dla mnie za każdym razem niesamowita przygoda”. Właśnie ruszyły prace nad polską wersją językową animacji „Ballerina” i jako pierwsza studio dubbingowe odwiedziła Olga Kalicka.

Aktorka wciela się w rolę Kamili – rozkapryszonej, zadzierającej nosa dziewczynki, której największym marzeniem jest zatańczyć na deskach Opery Paryskiej… nawet gdyby po drodze do jego zrealizowania miała połamać rywalkom nogi. Taniec jest wielką pasją Kalickiej, przyznaje, że w dzieciństwie jak większość dziewczynek marzyła, o tym by zostać baletnicą. I w pewnym sensie udało jej się to zrealizować, zajęła bowiem drugie miejsce w ostatniej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

„Ballerina” to pierwszy pełnometrażowy film animowany o potędze marzeń, które spełniają się na tanecznym parkiecie!

11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Kamila, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery.  Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

PREMIERA: 20 STYCZNIA 2017

REŻYSERIA: Eric Summer & Eric Warin

GATUNEK: animowana  komedia przygodowa

PRODUKCJA: Francja 2017

Porywająca animowana opowieść współtwórców „MADAGASKARU”, „KUNG FU PANDY” i„KRÓLA  LWA” oraz producentów „NIETYKALNYCH”.

Za choreografię w filmie odpowiadają Aurelie Dupont i Jeremie Belingard, gwiazdy Opery Paryskiej.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze