Horror „Oblicze mroku”, który w kinach pojawi się 2 listopada 2018 roku, będzie można obejrzeć już wcześniej podczas halloweenowych maratonów filmowych w wielu salach kinowych w Polsce.

Główna bohaterka Maria (India Eisley) to nieśmiała, wyalienowana licealistka, gnębiona i upokarzana przez rówieśników. Zdesperowana dziewczyna zwierza się własnemu odbiciu w lustrze. Okazuje się wkrótce, że jej bliźniaczy, wyrozumiały i okazujący wsparcie lustrzany obraz to w rzeczywistości bezwzględna i głodna przemocy Airam. Następuje zamiana miejsc, która doprowadza do nieoczekiwanych i przerażających zdarzeń. Czy Airam to osobna postać, czy inna twarz tracącej zmysły i coraz bardziej złaknionej zemsty Marii?

Zobacz także: „Oblicze mroku” – horror spod ręki reżysera głośniej „Faudy”

Maratony filmowe odbędą się w następujących sieciach kinowych: 26 października w Cinema City (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa – CC Wolność, Gliwice, Katowice – CC Punkt 44, Kraków – CC Bonarka, Lublin – CC Felicity, Łódź – CC Manufaktura, Poznań – CC Plaza, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Starogard Gdański, Toruń – CC Plaza, Wałbrzych, Warszawa – CC Arkadia, CC Białołęka, CC Promenada, CC Sadyba, Wrocław – CC Wroclavia, Zielona Góra) oraz  26 i 31 października we wszystkich kinach sieci Helios oraz 31 października w kinach Cinema 3D.

Zobacz polski zwiastun filmu „Oblicze mroku”:

Zobacz więcej w kategorii: Horror/thriller

1 Komentarze

  1. Oglądałem, nie polecam. Strasznie nudny film, może była z jedna scena na której można było się trochę wystraszyć

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

TECHLAND UCZCI HALLOWEEN SERIĄ STRASZNIE DOBRYCH WYDARZEŃ

Techland celebrację Halloween rozpocznie poprzez zrzut zawartości do