24.6 C
Warszawa
poniedziałek 5 czerwca • 2023
Strona głównaFILMOblicze mroku na halloweenowych maratonach filmowych!

Oblicze mroku na halloweenowych maratonach filmowych!

Horror „Oblicze mroku”, który w kinach pojawi się 2 listopada 2018 roku, będzie można obejrzeć już wcześniej podczas halloweenowych maratonów filmowych w wielu salach kinowych w Polsce.

Główna bohaterka Maria (India Eisley) to nieśmiała, wyalienowana licealistka, gnębiona i upokarzana przez rówieśników. Zdesperowana dziewczyna zwierza się własnemu odbiciu w lustrze. Okazuje się wkrótce, że jej bliźniaczy, wyrozumiały i okazujący wsparcie lustrzany obraz to w rzeczywistości bezwzględna i głodna przemocy Airam. Następuje zamiana miejsc, która doprowadza do nieoczekiwanych i przerażających zdarzeń. Czy Airam to osobna postać, czy inna twarz tracącej zmysły i coraz bardziej złaknionej zemsty Marii?

Zobacz także: „Oblicze mroku” – horror spod ręki reżysera głośniej „Faudy”

Maratony filmowe odbędą się w następujących sieciach kinowych: 26 października w Cinema City (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa – CC Wolność, Gliwice, Katowice – CC Punkt 44, Kraków – CC Bonarka, Lublin – CC Felicity, Łódź – CC Manufaktura, Poznań – CC Plaza, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Starogard Gdański, Toruń – CC Plaza, Wałbrzych, Warszawa – CC Arkadia, CC Białołęka, CC Promenada, CC Sadyba, Wrocław – CC Wroclavia, Zielona Góra) oraz  26 i 31 października we wszystkich kinach sieci Helios oraz 31 października w kinach Cinema 3D.

Zobacz polski zwiastun filmu „Oblicze mroku”:

Zobacz więcej w kategorii: Horror/thriller

Zobacz również

1 KOMENTARZ

  1. Oglądałem, nie polecam. Strasznie nudny film, może była z jedna scena na której można było się trochę wystraszyć

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze