W Empikach pojawiła się już edycja specjalna albumu. Opiera się na oryginalnym, autorskim, nigdy wcześniej nie wykorzystanym opakowaniu kartonowym zaprojektowanym oczywiście przez Grzegorza Forina Piwnickiego. W środku słuchacz znajdzie między innymi zestaw fotografii z koncertu autorstwa Pawła Zanio. Fotografie, podobnie jak zdjęcia w zeszłorocznym bestsellerze “Życie po śmierci”, wydrukowane na zostały na folii PET. Całość schowana jest w twardym, obitym materiałem etui.
Według współpracującej z nami tłoczni TAKT, jest to najdroższa pod względem kosztu wykonania polska płyta skierowana do masowej dystrybucji. Obie wersje płyty nie różnią się pod względem muzycznym. Na przełomie miesiąca płyta zadebiutowała na drugim miejscu listy sprzedaży OLIS i póki co utrzymała się na tym miejscu w kolejnym notowaniu.
O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Album zawiera materiał zarejestrowany 16 marca w czasie specjalnego koncertu z udziałem publiczności. O.S.T.R. wraz z zespołem wykonał nowe instrumentalne aranżacje utworów z superalbumu “Życie po śmierci”. Towarzyszyli mu także goście: Leszek Możdżer (fortepian), Basia Pospieszalska (wokal) oraz syn – Ostry Junior (rap).
Forin o okładce O.S.T.R. „MTV Unplugged: Autentycznie – Special Edition”:

1 Komentarze

  1. Pingback: PROBL3M -2#17 - PIERWSZY SINGIEL Z NOWEJ EP-KI!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bonus RPK, ReTo i Czerwin TWM wspólnie w numerze „Niepokój”

Ciemna Strefa zaprezentowała najnowszy singiel i klip Bonusa