7.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYNOWY TRAILER SERENITY DO GRY FROSTPUNK. JEST JUŻ DATA PREMIERY

NOWY TRAILER SERENITY DO GRY FROSTPUNK. JEST JUŻ DATA PREMIERY

11 bit studios zaprezentowało „Serenity” – nowy trailer do wyczekiwanej gry Frostpunk, razem z którym ujawniono datę premiery gry, cenę i szczegóły specjalnego wydania pudełkowego – Edycji Wiktoriańskiej.

Frostpunk zadebiutuje na ekranach PeCetów 24 kwietnia 2018 roku. Grę będzie można nabyć na platformach cyfrowych GOG.com, Steam i innych w cenie 109.99 PLN i tyle samo za wersję pudełkową, wydawaną we współpracy z firmą Cenega.

W tym miejscu warto wspomnieć, że premierowo gra będzie dostępna w Edycji Wiktoriańskiej, która zawierać będzie 56 stronicowy, wydany w twardej oprawie artbook „New London – The Art of Frostpunk”. Wewnątrz gracze znajdą ogromny zbiór konceptów, szkiców i rysunków powstałych na potrzeby produkcji gry.

Zobacz także: Frostpunk coraz bliżej wydania! 11 bit studios odsłania automatony

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun „Serenity” ogłaszający datę premiery:

O dacie wydania Frostpunka, duchowego spadkobiercy nagradzanego This War of Mine, mówi prezes 11 bit studios, Grzegorz Miechowski „Chcieliśmy zakończyć pracę przed końcem pierwszego kwartału, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na jeszcze jedno, minimalne przesunięcie. Powód jest prosty – potrzebujemy jeszcze trochę czasu na ostateczne szlify i stworzenie gry, która jak wierzę, jest najlepszy tytułem w historii 11 bit studios. Naszym priorytetem zawsze była jakość, dlatego wyeliminowanie błędów i zbalansowanie rozgrywki jest kluczowe aby dostarczyć graczom jedyne w swoim rodzaju przeżycie. This War of Mine było unikatową grą o trudnych wyborach moralnych, a Frostpunk jest produkcją, która wznosi je na kolejny poziom. Zajęło nam to chwilę, ale dzisiaj jestem w 100% przekonany, że było warto!”

Frostpunk Edycja Wiktoriańska
Frostpunk Edycja Wiktoriańska
Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze