16.7 C
Warszawa
czwartek 23 maja • 2024
Strona głównaSPORTFEN 20: NEXT LEVEL. ZOBACZ REZULTATY WALK!

FEN 20: NEXT LEVEL. ZOBACZ REZULTATY WALK!

W sobotę, 10 marca 2018 roku odbyła się gala FEN 20 Next Level. Poniżej prezentujemy wyniki oraz podsumowanie każdego pojedynku.

W pierwszej walce zmierzyli się: Adrian Błeszyński vs Alan Kwieciński. Duża energetyka tego starcia i mocne otwarcie jubileuszu w federacji FEN. Błeszyński był bardziej aktywny, częściej napierał, ale również częściej uderzał w tył głowy, za co otrzymał w drugiej rundzie upomnienie, przez co odjęto mu jeden punkt. Jednogłośnie na punkty zwyciężył Adrian Błeszyński.

2 walka: Michał Tarabańka vs Krzysztof Kułak

Wrócił stary dobry Kułak! Duszenie zza pleców – ta metoda okazała się skuteczna w pojedynku z Michałem Tarabańką. Nie udał się rewanż zawodnikowi na co dzień trenującemu w WCA Fight Team Warszawa. Kułak – Taranańka 2:0

3 walka: Daniel Torres vs Kamil Łebkowski

Można było się spodziewać, że Daniel Torres przyjedzie znakomicie przygotowany, ale to, co pokazał w klatce, przerosło oczekiwania kibiców. Łebkowski przegrał każdą z rund. Brawo Daniel, bardzo mocny debiut Brazylijczyka w federacji FEN.

4 walka: Rafał Korczak vs Marcin Szreder

Mamy niespodziankę, bo na pewno dokooptowany na ostatnią chwilę Korczak nie był w tym starciu faworytem. Derby Warszawy dla „Silnego”, który po czwartej, dodatkowej rundzie, był lepszy na kartach punktowych.

Sprawdź również: Zobacz oficjalne wyniki ważenia przed galą FEN 20

5 walka: Bartosz Leśko vs Marcin Naruszczka

Równa, bardzo równa walka, jednak to Marcin Naruszczka był bardziej aktywny przez cały dystans i wygrał dzięki jendogłośnej decyzji sędziów. Pierwsza runda dla Leśko, druga i trzecia dla Naruszczki. Trudny pojedynek do punktowania dla sędziów.

6 walka: Anatolij Litwinow vs Andrzej Grzebyk

WOOOOW! Ale akcja! Latające kolana, ciosy na głowę i mamy zwycięzcę! Andrzej Grzebyk wygrywa przez nokaut techniczny! Droga do pasa stoi przed Polakiem otworem!

7 walka: Artur Bizewski vs Arkadiusz Wrzosek

Pas nie zmienia właściciela! Arek Wrzosek był wyraźnie lepszy od Artura Bizewskiego i wygrywa jednogłośnie na punkty u każdego z sędziów. Początek był bardzo żwawy, później tempo nieco siadło, ale i tak kibice mieli prawo być zadowoleni.

8 walka: Mateusz Rębecki vs Marian Ziółkowski

Przez trzy rundy to Rębecki prowadził na kartach punktowych, a w czwartej ciosem na wątrobę zakończył w efektowny sposób pojedynek. FEN ma nowego mistrza w kategorii lekkiej.

9 walka: Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski

Bardzo wyrównany bój, w którym od pierwszej do piątej rundy trwała wymiana ciosów między zawodnikami. O werdykcie zdecydowały karty punktowe, gdyż obaj zawodnicy do końca walczyli o zwycięstwo. Bohater warszawskiej publiczności, czyli Radosław Paczuski, mistrzem FEN w kategorii do 85 kilogramów w formule K-1.

(źródło: fen-mma.com)

Gwiazdy na FEN 20. Zobacz kto pojawił się na gali!:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze