Już dziś, 7 lipca swoją premierę ma nowy album Decapitated, zatytułowany „Anticult”. Materiał promują trzy utwory: „Never”, „Earth Scar” oraz „One-Eyed Nation”.

„Anticult” to kolejny album, który poszerza muzyczne horyzonty i przynosi nowe elementy w twórczości grupy, przez co wynosi zespół dalece poza ramy death metalu. Oprócz charakterystycznych dla Decapitated riffów, kojarzących się z technicznym death i groove metalem, na krążku nie zabrakło elementów stricte thrashowych, czy nawet rock n’rollowych. Duża część nowych utworów to rzeczy bardzo melodyjne, a wręcz „chwytliwe”, które z całą pewnością zainteresują nie tylko fanów brutalnego grania.

Zobacz także: David Readman nowym wokalistą brytyjskiego zespołu Tank

Jak podkreśla Vogg, mózg i gitarzysta Decapitated, nowy materiał doskonale reprezentuje zarówno dziedzictwo jak i przyszłość grupy, i jest najlepszą wizytówką muzyczną Decapitated. Już poprzednie wydawnictwo grupy, „Blood Mantra”, otworzyło przed Decapitated wiele drzwi i znacznie poszerzyło grono fanów, jednakże „Anticult” wznosi grupę z Krosna na jeszcze wyższy poziom.

Album „Anticult” już zbiera doskonałe recenzje na całym świecie.

Szczegółowa tracklista wydawnictwa prezentuje się następująco:

„Impulse”

„Deathvaluation”

„Kill the Cult”

„One-Eyed Nation”

„Anger Line”

„Earth Scar”

„Never”

„Amen”

Album „Anticult” można zamówić pod tym linkiem: https://www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=decapitated+anticult

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mocne uderzenie tej jesieni – na jakie koncerty warto się wybrać

Pozornie może się wydawać, że miejsce pubów idealnych