21.1 C
Warszawa
czwartek 18 lipca • 2024
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALNOWE WIDEO OD BETH HART - "JAZZ MAN"!

NOWE WIDEO OD BETH HART – „JAZZ MAN”!

14 października ubiegłego roku miała miejsce premiera najnowszego krążka Beth Hart, zatytułowanego „Fire On The Floor”. Dziś Beth prezentuje lyric video do pierwszego utworu na płycie, „Jazz Man”, które można obejrzeć poniżej:

 

Tej nominowanej do Grammy, niezwykle utalentowanej artystki nie trzeba przedstawiać. Jej trwająca od ponad 20 lat muzyczna kariera to nieustające pasmo sukcesów – zarówno albumy solowe, jak i liczne efekty współpracy z innymi wykonawcami, ale także niezwykle żywiołowe koncerty, cieszą się od zawsze ogromnym zainteresowaniem.

Do współpracy nad ostatnim krążkiem Beth zaangażowała producenta Olivera Leibera. Sesja nagraniowa odbyła się w jego domowym studio w Toluca Lake, a w skład zespołu, który towarzyszy artystce wchodzą: Michael Landau (gitara), Waddy Wachtel (gitara), Brian Allen (bas), Rick Marotta (perkusja), Jim Cox (klawisze), Dean Parks (gitara akustyczna) oraz Ivan Neville (organy). W lipcu bieżącego roku artystka pojawi się na dwóch koncertach w Polsce: 16.07 wystąpi w łódzkim klubie Wytwórnia, a 18.07 w Katowicach, w Mieście Ogrodów.

Album „Fire On The Floor” można zamawiać tutaj:

https://www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=beth+hart+fire

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze