19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaTECHNIKANowa globalna platforma informacyjno-wydawnicza Gnomi uruchamia „Paid Journalism Program”

Nowa globalna platforma informacyjno-wydawnicza Gnomi uruchamia „Paid Journalism Program”

Aplikacja Gnomi uruchamia bezprecedensowy program dla dziennikarzy chcących odpłatnie dzielić się swoimi opiniami i budować międzynarodową grupę odbiorców swoich treści.

LOS ANGELES, 14 maja 2024 r. /PRNewswire/ — Gnomi, przełomowa aplikacja agregująca wiadomości z całego świata, której celem jest tworzenie warunków do międzynarodowej dyskusji poprzez przejrzystą wymianę informacji, uruchomiła dzisiaj program „Paid Journalism Program”. Ta odważna inicjatywa powstała z myślą o niezależnych pisarzach, dziennikarzach i liderach myśli, którzy chcą dzielić się swoimi treściami na platformie Gnomi oraz na nich zarabiać.

Treści te będą stanowić uzupełnienie dla trzonu platformy Gnomi, jakim jest strumień informacji napływających z 22 państw o najwyższym PKB, tłumaczonych w czasie rzeczywistym na 11 języków dzięki zastosowaniu technologii samouczenia się maszyn.

O udział w „Paid Journalism Program”, uruchomionym dzisiaj przez Gnomi, ubiegać mogą się doświadczeni pisarze, dziennikarze i liderzy myśli, którym udało się zbudować cyfrową społeczność wokół swojej twórczości i którzy szukają nowych kanałów dzielenia się swoją oryginalną perspektywą. Na platformie zamieszczać będzie można treści z rozmaitych kategorii, takich jak zdrowie, polityka, rozrywka, sport, biznes, styl życia czy nauka, z zachowaniem wewnętrznych standardów społeczności Gnomi. Zespół Gnomi szczegółowo rozpatrzy każdą aplikację, przekazując swoją decyzję kandydatowi w ciągu 2-5 dni roboczych. Przyjęci autorzy będą mogli wynegocjować godziwą stawkę wynagrodzenia za publikowane artykuły.

„Branża medialna boryka się z niespotykanym dotąd kryzysem, a masowe zwolnienia powodują, że utalentowani dziennikarze żyją w niepewności. Gnomi uważa, że ograniczenia tradycyjnego rynku wydawniczego nie powinny blokować ich talentów pisarskich i potencjału opiniotwórczego – mówi Eva Cicinyte, CEO i założycielka aplikacji Gnomi. – Wierzymy w moc niezależnego dziennikarstwa, dlatego zbudowaliśmy nowoczesną platformę umożliwiającą autorom sprawowanie kontroli nad swoimi treściami, nawiązywanie bezpośredniego kontaktu z ich odbiorcami oraz zarabianie pieniędzy. Oddajemy władzę z powrotem w ręce dziennikarzy. Czy istnieje lepszy sposób, by podkreślić wartość naszej platformy? Mamy nadzieję, że dynamiczna sieć redaktorów, dla których pisanie to pasja, przyciągnie czytelników i sprawi, że nasza społeczność Gnomi będzie rosnąć”.

Oto, co w skrócie oferuje „Paid Journalism Program”:

  • Możliwość pisania na tematy mieszczące się w obszarze zainteresowań autora.
  • Otrzymywanie wynagrodzenia za każdy artykuł.
  • Zwiększanie globalnego zasięgu w celu budowania grupy czytelników, portfela zleceń i marki.
  • Personalizacja i podnoszenie atrakcyjności treści materiałami graficznymi i filmowymi oraz poprzez szeroki wybór czcionek i innych narzędzi ułatwiających przykucie uwagi czytelnika.

Link do aplikacji dla kandydatów do programu Gnomi Paid Journalism: https://www.gnomi.com/journalismprogram

Gnomi: Aplikacja Gnomi jest globalną platformą pełniącą funkcję zarówno serwisu gromadzącego informacje ze świata (pochodzące z 22 państw o najwyższym PKB i tłumaczone w czasie rzeczywistym na ponad 11 języków), jak i platformy wydawniczej, która zapewnia innowacyjną przestrzeń do merytorycznej dyskusji z uwzględnieniem najróżniejszych perspektyw. Formalna inauguracja platformy miała miejsce 3 maja 2024 r.

Źródło: Gnomi App Corp.

Źródło informacji: PR Newswire

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze