19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaBIZNESHotel miejscem na spotkanie biznesowe – czy to trafione rozwiązanie ?

Hotel miejscem na spotkanie biznesowe – czy to trafione rozwiązanie ?

Zarówno małe jaki i duże firmy organizują spotkania o charakterze biznesowym, wydarzenia, eventy, integracje, czy konferencje. Biznesy z wszelkich sektorów, starają się wpływać na swój pozytywny wizerunek i nawiązywać możliwie wiele partnerstw biznesowych.

Niemałe znaczenie dla pozytywnego przebiegu wszelkich tego typu wydarzeń,  ma to w jakim otoczeniu i okolicznościach jest realizowane.

Właściciele firm, działy HR lub event managerowie, którzy zwykle odpowiadają za organizację danych przedsięwzięć, często biorą pod uwagę możliwość realizacji danego wydarzenia w hotelu.

Dlaczego warto rozważyć, taką ewentualność jak hotel ?

Mogą pojawiać się głosy, że alternatywa skorzystania z hotelu, w celu organizacji dowolnej akcji, imprezy, to zbędny wydatek. Patrząc jednak obiektywnie, warto rozważyć przed przyjęciem takiego założenia, jakie zalety niesie ze sobą wybór profesjonalnego, atrakcyjnego obiektu hotelowego. Odpowiednio dobrane miejsce, może przyczynić się w dużej mierze do podniesienia prestiżu danego wydarzenia oraz pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy.

Jednym z przykładów takich wysokiej jakości miejsc, które doskonale wpisuje się w potrzeby organizacyjne firm – jest Grano Hotel Solmarina. Obiekt ten – jest przykładem nietuzinkowego miejsca, które spełnia najwyższe standardy i gwarantuje spełnienie oczekiwań organizatorów wydarzeń biznesowych, czy wyjazdów służbowych. Ten wyjątkowy obiekt z prywatną mariną położony nad Zatoką Gdańską, stworzony został z myślą o najbardziej wymagających gościach pragnących spędzić niezapomniane chwile w otoczeniu elegancji i wyrafinowania. Obiekt oferuje zaawansowaną infrastrukturę konferencyjną i profesjonalną obsługę, gotową sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. W hotelu znajdują się trzy sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt, które zapewniają idealne warunki do pracy oraz organizacji konferencji czy szkoleń. Sale mają bezpośredni widok na marinę, a na dachu hotelu znajduje się Sunset Bar – wyjątkowa strefa, która może zostać zaaranżowana do organizacji spotkań i eventów. Z Sunset Bar rozpościera się piękny widok na Zatokę Gdańską.

Jak budować pozytywny, profesjonalny wizerunek ?

Przedsiębiorcy są świadomi, że budowanie pozytywnego wizerunku w oczach odbiorcy jak i samych pracowników ma swoje realne przełożenie na prosperowanie biznesu. Właśnie poprzez organizację spotkań wydarzeń, buduje się zaufanie osób, które zechcą zainwestować w dane usługi, czy produkty, podjąć współpracę, bądź buduje się dobrą atmosferę wśród współpracowników.

Stąd też inwestycja w imprezy promocyjne, bankiety, szkolenia, integracje i inne tego rodzaju inicjatywy, które warto regularnie podejmować. Jest to zaangażowanie , która zwraca się pod postacią rosnących zysków, motywacji pracowników, podnoszenia kompetencji.  Ważne, by podejmując się owych działań wybrać rzetelnego partnera – obiekt na wysokim poziomie,  który jest wstanie zaoferować wiele korzyści.

Pisząc o wielu korzyściach, ponowienie posłużę się przykładem miejsca, które z czystym sumieniem  można zarekomendować : przedsiębiorcom, biznesmenom, osobom odpowiedzialnym w firmach, korporacjach za organizowanie wydarzeń.

Grano Hotel Solmarina posiada sale wyposażone w klimatyzację, WiFi, rzutnik z ekranem, nagłośnienie oraz niezbędne akcesoria takie jak flipcharty. Otoczenie sprzyja pracy, gdyż sale mają dostęp do światła dziennego oraz istnieje możliwość ich zaciemnienia, zależnie od potrzeb oraz charakteru wydarzenia.

Po dniu spotkań można i warto, skorzystać z relaksującej strefy SPA&Wellness z gabinetami zabiegowymi oraz basenem z malowniczym widokiem na marinę, czy z wyśmienitej restauracji.

Solmarina Restaurant zapewnia wykwintne dania, które zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Obiekt oferuje zarówno pokoje hotelowe jak i w pełni wyposażone apartamenty. Zdecydowanym atutem hotelu jest jego prywatna Marina do cumowania jachtów lub łodzi motorowych oraz w pełni wyposażone nabrzeże z własnym kapitanatem. Goście mają możliwość wpłynięcia jachtem i zacumowania w pięknej Marinie tuż obok hotelu.

Grano Hotel Solmarina – to unikatowe miejsce, które zachwyca zarówno miłośników natury, ale także osoby, poszukujące elegancji i prestiżu.

Najwyższy poziom wydarzenia :

Podsumowując, hotele to miejsca, które pomagają w zachowaniu standardów międzynarodowych.

Znaleźć je można w miejscach, które pozwalają skorzystać również z oferty kulturowej i rozrywkowej danej okolicy, danego miasta, co jest dodatkową wartością.

Nowoczesne obiekty hotelowe są idealnie  przystosowane do spełnienia wymagań współczesnych konferencji i wydarzeń biznesowych. Dysponują wysokiej jakości sprzętem multimedialnym, umożliwiającym efektywną prezentacje materiałów i sprawne przeprowadzenie spotkań. Jasność i przestronność pomieszczeń, wraz z naturalnym oświetleniem, tworzą przyjazną atmosferę sprzyjającą współpracy i wymianie doświadczeń, wiedzy.

Hotele oferują również kompleksowe rozwiązania zakwaterowania dla gości przybywających z daleka, co znacząco ułatwia logistykę wydarzenia i zwiększa jego atrakcyjność.

Dzięki elastycznemu podejściu do indywidualnych potrzeb klientów i zobowiązaniu do utrzymania wysokich standardów, hotele skutecznie odpowiadają na wyzwania związane z organizacją profesjonalnych eventów, konferencji i wydarzeń biznesowych, bankietów,  zapewniając ich sukces i pozytywne odbioru wśród uczestników.

Autor: Marta Stala-Leleń

Żródło informacji: Materiał prasowy Grano Hotel Solmarina

 

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze