6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaROZRYWKANOVOTEL W WARSZAWIE ZAPREZENTOWAŁ NOWĄ PRZESTRZEŃ KONFERENCYJNĄ

NOVOTEL W WARSZAWIE ZAPREZENTOWAŁ NOWĄ PRZESTRZEŃ KONFERENCYJNĄ

W dniu wczorajszym w Hotelu Novotel Warszawa Centrum, należącym do międzynarodowej sieci Accor Hotels odbył się Event poświęcony prezentacji nowej przestrzeni konferencyjnej. Dzięki odnowionej przestrzeni konferencyjnej, z kompleksowymi usługami dla klienta, Hotel Novotel chce mocniej zaistnieć na eventowej mapie Warszawy.

Pierwszą część stanowiła prezentacja przerw kawowych z degustacją i występami artystycznymi, z konkursem na Facebooku, w którym można było wygrać wycieczkę weekendową do Dubaju. Przerw kawowych było kilka. Po ostatniej przerwie rozstrzygnięty został konkurs. W drugiej części wieczoru, już po ogłoszeniu wyników konkursu miał miejsce pokaz i warsztaty salsy, a po części oficjalnej rozpoczęło się After Party.

Gospodynią wieczoru była Agnieszka Jastrzębska. Na evencie nie zabrakło gwiazd. Pojawili się między innymi:
Monika Zamachowska, Ian Roth, Agata Załęcka, Lidia Kopania, IVS Alter, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Mateusz Lisiecki-Waligórski, Urszula Urbaniak, Mika Urbaniak, Hanna Bakuła, Wojciech Medyński, Agata Steczkowska, Monika Jarosińska, Agnieszka Wielgosz, Robert Kochanek, Karolina Pilarczyk, Jarek Szado.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów, zrealizowanych podczas tej imprezy:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze