„(Nie)znajomi” po raz kolejny zostało najchętniej oglądanym polskim filmem. Debiut reżyserski Tadeusza Śliwy, po zaledwie 10 dniach na ekranach, obejrzało już ponad 355 000 widzów.

Produkcja zbiera doskonałe recenzje, a widzowie chętnie polecają ją znajomym, co może wróżyć jej długie życie kinowe. Warto dodać, że bardzo rzadko zdarza się, by film w drugim tygodniu wyświetlania przyciągnął do kin większą widownię niż w weekend premierowy. W przypadku „(Nie)znajomych” frekwencja z drugiego weekendu była wyższa o 8% w stosunku do weekendu otwarcia.

Zobacz również: Uroczysta premiera „Na bank się uda” za nami!

(Nie)znajomi – oficjalny zwiastun filmu:

Reżyser Tadeusz Śliwa o filmie: „Chciałem stworzyć kino środka, które o ważnych sprawach mówi w lekki sposób. Kino, które opowiada o nas, jednych bardziej zwykłych, innych bardziej wyrazistych. Zależało mi na tym, żeby nasi bohaterowie i ich rozterki były bliskie widzom. Były sytuacjami znanymi z własnego życia lub sąsiedniego podwórka. „(Nie)znajomi” to film, nad którym zebrała się niezwykła energia. Udało się zgromadzić wymarzoną obsadę, ekipę i mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy uwierzyli w ten projekt. Dzięki temu powstał film, w którym nie musieliśmy zawierać żadnych kompromisów i za to serdecznie wszystkim dziękuję”.

Zobacz więcej w kategorii: Komedia

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ŚCIEMA PO POLSKU – pokazy przedpremierowe !

Już od 21 maja zapraszamy na pokazy przedpremierowe