13.4 C
Warszawa
sobota 3 czerwca • 2023
Strona głównaFILM(Nie)znajomi - drugi weekend jeszcze lepszy od pierwszego!

(Nie)znajomi – drugi weekend jeszcze lepszy od pierwszego!

„(Nie)znajomi” po raz kolejny zostało najchętniej oglądanym polskim filmem. Debiut reżyserski Tadeusza Śliwy, po zaledwie 10 dniach na ekranach, obejrzało już ponad 355 000 widzów.

Produkcja zbiera doskonałe recenzje, a widzowie chętnie polecają ją znajomym, co może wróżyć jej długie życie kinowe. Warto dodać, że bardzo rzadko zdarza się, by film w drugim tygodniu wyświetlania przyciągnął do kin większą widownię niż w weekend premierowy. W przypadku „(Nie)znajomych” frekwencja z drugiego weekendu była wyższa o 8% w stosunku do weekendu otwarcia.

Zobacz również: Uroczysta premiera „Na bank się uda” za nami!

(Nie)znajomi – oficjalny zwiastun filmu:

Reżyser Tadeusz Śliwa o filmie: „Chciałem stworzyć kino środka, które o ważnych sprawach mówi w lekki sposób. Kino, które opowiada o nas, jednych bardziej zwykłych, innych bardziej wyrazistych. Zależało mi na tym, żeby nasi bohaterowie i ich rozterki były bliskie widzom. Były sytuacjami znanymi z własnego życia lub sąsiedniego podwórka. „(Nie)znajomi” to film, nad którym zebrała się niezwykła energia. Udało się zgromadzić wymarzoną obsadę, ekipę i mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy uwierzyli w ten projekt. Dzięki temu powstał film, w którym nie musieliśmy zawierać żadnych kompromisów i za to serdecznie wszystkim dziękuję”.

Zobacz więcej w kategorii: Komedia

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze