8 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaROZRYWKANIEPRZYGOTOWANI I ABSTRA.TV W SILESIA CITY CENTER W DNIACH 1-3 LUTEGO

NIEPRZYGOTOWANI I ABSTRA.TV W SILESIA CITY CENTER W DNIACH 1-3 LUTEGO

Jeśli ktoś powiedział, że podczas ferii czasu nie spędza się w szkole, to… miał rację. Tym razem nawet ekipa „Nieprzygotowanych” wyjdzie poza szkolne ławki i razem z Abstra.TV w dniach 1-3 lutego odwiedzi Silesia City Center. Podczas trzydniowej wizyty aktorzy serialu oraz jego twórcy nagrają jeden z odcinków na terenie największego centrum handlowego na Śląsku oraz wezmą udział w spotkaniach z fanami.

Popularność Youtube’a z roku na rok rośnie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się podzielone na krótkie odcinki seriale. Jednym z najpopularniejszych na polskim Youtube są „Nieprzygotowani”. Projekt opowiada o życiu w szkole średniej, jednak jego treści kierowane są do szerokiej grupy docelowej. Niesamowite poczucie humoru i talent twórców sprawiły, że kanał serialu na co dzień śledzi ponad milion osób, a pierwszy odcinek obejrzano już ponad pięć milionów razy. Już w dniach 1-3 lutego Silesia City Center będzie gościć znanych youtuberów: w czwartek (1 lutego) w godzinach 14:00-18:00 aktorzy serialu „Nieprzygotowani” spotkają się z fanami, a w piątek (2 lutego) nagrają odcinek na terenie największego centrum handlowego na Śląsku. W sobotę (3 lutego) będzie można poznać Czarka Jóźwika, Rafała Masnego i Roberta Pasuta z Abstra.TV, porozmawiać z nimi, zrobić zdjęcie czy zdobyć autograf.

Silesia City Center na jeden dzień stanie się prawdziwym planem filmowym. Cieszymy się, że możemy wziąć udział w takim projekcie i pokazać, że centrum handlowe to nie tylko zakupy, ale też przestrzeń do spędzania wolnego czasu – zwłaszcza podczas ferii. Zapraszamy wszystkich fanów na spotkania z aktorami i twórcami oraz do zajrzenia w kulisy ich pracy. Powiedzenie „życie jak w filmie” nabierze innego, realnego znaczenia – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Spotkania z aktorami serialu „Nieprzygotowani” oraz jego twórcami – Abstra.TV odbędą się w dniach 1-3 lutego 2018 r. na Placu Śląskim według podanego harmonogramu. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Harmonogram:

1.02.2018 r. (czwartek) godz. 14:00-18:00 – Nieprzygotowani – spotkanie z fanami, rozmowy, sesje autografów i zdjęć

2.02.2018 r. (piątek) godz. 12:00-19:00 – nagrywanie odcinka do serialu „Nieprzygotowani”

3.02.2018 r. (sobota) godz. 14:00-18:00 – Abstra.TV – spotkanie z fanami, rozmowy, sesje autografów i zdjęć

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze