7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKANEENA NA SPRING BREAK 2018: ZOBACZ RELACJĘ Z WYSTĘPU

NEENA NA SPRING BREAK 2018: ZOBACZ RELACJĘ Z WYSTĘPU

Neena wystąpiła podczas tegorocznej edycji festiwalu Spring Break, kamera towarzyszyła jej podczas koncertu i uchwyciła najciekawszy momenty koncertu oraz emocje, które mu towarzyszyły. Widać również, że zachwyciła publiczność, co dało się usłyszeć podczas kuluarowych rozmów po zakończeniu festiwalu.

Neena to młoda, obecnie 18 letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która proponuje świeżą estetykę dźwięku, łączącego pop z muzyką alternatywną i elektroniczną. Poprzednie produkcje artystki, „Roses” oraz „Run” zostały docenione przez słuchaczy, otrzymały miejsce na Liście Osobistej Piotra Metza w trzecim programie Polskiego Radia oraz szereg pozytywnych recenzji w mediach i portalach muzycznych.

Zobacz także: Rita Ora, Cardi B, Bebe Rexha i Charli XCX w jednym utworze! Posłuchaj singla „Girls”!

neena na Spring Break 2018 – relacja z koncertu:

W ciągu ostatnich dwóch lat neena intensywnie pracowała nad nowym albumem, odkrywała nowe brzmienia i pisała utwory, które są jej podróżą w nowy wymiar, w nieznany jeszcze świat. Artystka przyznaje, że przywiązuje taką samą wagę do kompozycji, jak i tekstów, w których opisuje swój bardzo subiektywny, obraz współczesnego świata. W swojej twórczości odważa się stawiać pytania, z którymi, jak twierdzi, konfrontuje się młode pokolenie, wchodzące obecnie w dorosłość, próbujące odnaleźć się w zastanym hiper konsumpcjonistycznym i skonfliktowanym świecie.

W listopadzie 2017 został wydany pierwszy singiel „The Game” z debiutanckiej płyty o tajemniczym tytule „Flipside”, której premiera szykowana jest na ten rok.

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop / dance

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze