Natalia Siwiec niecały miesiąc temu urodziła dziecko, a już pokazuje się publicznie. I do tego ma idealnie płaski brzuszek! Jak tego dokonała?

Wiadomo, że cała ciąża celebrytki była bacznie obserwowana przez jej fanów oraz dziennikarzy, tak więc i teraz głośno jest o jej idealnej figurze.

Natalia Siwiec twierdzi, że brak śladów po ciąży, to zasługa doskonałej formy i odpowiedniego nawilżania brzucha. Choć pojawiają się głosy krytyczne, szczególnie ze strony części jej fanek, że mamą dziecka celebrytki jest surogatka.

Sama zainteresowana nie komentuje tych negatywnych komentarzy i zamierza jak najszybciej wrócić do formy sprzed porodu. Zaczęła od wizyty u fryzjera, który zdjął jej doczepy, dzięki czemu możemy ją widzieć w nowej fryzurze.

Oficjalnie pierwszy raz po porodzie można było zobaczyć Natalię Siwiec w sobotę, gdzie prezentowała nienaganną sylwetkę, pozowała na ściance i rozmawiała z pozostałymi gośćmi.

Pani Natalio, szczerze gratulujemy pięknej sylwetki i życzymy jak najszybszego powrotu do formy!

Michał Mamica

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum