21.5 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaGRYNASTĄPIŁ WIELKI WYBUCH! PUDEŁKOWA WERSJA EVERSPACE JUŻ DOSTĘPNA!

NASTĄPIŁ WIELKI WYBUCH! PUDEŁKOWA WERSJA EVERSPACE JUŻ DOSTĘPNA!

W polskich sklepach dostępna jest już pudełkowa wersja Everspace. Kosmiczna gra studia Rockfish Games otrzymała wyjątkowe wydanie – „BIG BANG Edition”. Premierze towarzyszy nowy trailer.

Pudełko z Everspace wyładowane jest dodatkami. Gracze znajdą w nim kosmiczne pocztówki, dwustronny plakat, płytę ze ścieżkę dźwiękową oraz drukowany artbook przedstawiający materiały z produkcji.

Everspace to niezwykle efektowne, wściekłe walki w kosmosie, w których liczą się refleks oraz błyskawiczne podejmowanie decyzji. Rozgrywkę obserwujemy w ujęciu TPP (kamera zza statku) lub FPP (z kokpitu). Podczas przemierzania gwiezdnej przestrzeni zwiedzimy gęste pola asteroid czy orbity monumentalnych planet, a o zapierające dech w piersiach widoki zadba silnik Unreal Engine4. Everspace to jedna z najbardziej widowiskowych gier o walkach w kosmosie – z płynną animacją i bogactwem graficznych detali.

Zobacz również: Kosmos czeka na śmiałków. „Everspace” w wersji „Big Bang Edition”

Strzelanina jednocześnie oferuje mechaniki rodem z gatunku roguelike, proceduralnie generowany Wszechświat, zbieranie surowców w celu rozbudowy statku oraz crafting. Dodatkowo w finalnej wersji gry pojawił się tryb fabularny dzięki któremu gracze mogą przeżyć nieliniową przygodę w kosmosie.

Everspace w Polsce dostępny jest od 26 maja. Wydanie premium – „BIG BANG Edition”, dostępne jest w sugerowanej cenie 129,90zł. Gra posiada kinową lokalizację.

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze