18.5 C
Warszawa
sobota 18 maja • 2024
Strona głównaFILMNAJLEPSZE POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE, OD 26 STYCZNIA W KINACH!

NAJLEPSZE POLSKIE FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE, OD 26 STYCZNIA W KINACH!

Najlepsze polskie filmy krótkometrażowe, pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, po raz pierwszy w repertuarach kin! „Najpiękniejsze fajerwerki ever” (reż. Aleksandra Terpińska), „60 kilo niczego” (reż. Piotr Domalewski) i „Amerykański sen” (reż. Marek Skrzecz) już 26 stycznia w kinach w ramach I zestawu cyklu Najlepsze polskie 30′!

Co zwykle robisz w 30 minut? Możesz przeczytać gazetę, zrobić zakupy, ugotować obiad, przebiec 5 km… A czasem 30 minut wystarczy, by opowiedzieć niesamowitą historię, która zostanie z tobą na zawsze! Najlepsze polskie filmy krótkometrażowe, pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, po raz pierwszy w repertuarach kin!

Najlepsze polskie 30′ – zwiastun:

Przed nami trzy świetne trzydziestki: objawienie tegorocznego festiwalu Cannes, młoda i piekielnie utalentowana Aleksandra Terpińska i jej Najpiękniejsze fajerwerki ever, rewelacyjny Grzegorz Damięcki w 60 kilo niczego Piotra Domalewskiego, reżysera najlepszego polskiego filmu 2017 roku, Cichej nocy oraz Amerykański sen, który pokochali widzowie Warszawskiego Festiwalu Filmowego, wyróżniając go Nagrodą Publiczności.

Zapraszamy na wyjątkową podróż z najlepszymi polskimi filmami krótkometrażowymi. Nie zabraknie emocji, śmiechu i powodów do wzruszeń. I z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!

Najpiękniejsze fajerwerki ever (reż. Aleksandra Terpińska), 60 kilo niczego (reż. Piotr Domalewski) i Amerykański sen (reż. Marek Skrzecz) od 26 stycznia w kinach!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze