-0.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaMODAMUSZKI DRUKOWANE - EKSTRAWAGANCJA GODNA UWAGI

MUSZKI DRUKOWANE – EKSTRAWAGANCJA GODNA UWAGI

Grzegorz Czepułkowski na swoim blogu Mrmature.pl, poświęconemu modzie męskiej zaprezentował swoim czytelnikom ciekawy artykuł poświęcony muszkom drukowanym.

Grzegorz pisze w nim tak: „Muszki drukowane. Co to takiego? W jednym z poprzednich wpisów obiecałem, że pokażę muszki, które wbiją cię w fotel… To jest właśnie ten wpis. Dziś mowa o wyjątkowych muchach. To muszki drukowane, które na każdej imprezie sprawią, że będziesz zauważony i z pewnością doceniony.

A chyba dokładnie o to chodzi, żeby każdy zwrócił na ciebie uwagę, kiedy nosisz muszkę, prawda? Muszki drukowane to odkrycie dzisiejszych czasów. Czasów, które dały nowe możliwości modzie. Na zamówienie możesz stworzyć muszkę z wybranym wzorem lub obrazkiem. Trzeba ją tylko dobrze zaprojektować tak, żeby obrazek był dobrze widoczny na skrzydełkach. Dzięki temu wszyscy bez problemu rozpoznają, co mucha przedstawia.

Dziś kilka propozycji, które są tak wyjątkowe, że sam fakt założenia ich wystarczy żeby obronić się przed krytykami zakładania muszek do garnituru lub zakładania kolorowych much do smokingu.”

Więcej informacji: http://mrmature.pl/muszki-drukowane/

Zobacz zdjęcia:

[Best_Wordpress_Gallery id=”590″ gal_title=”20171120150000″]

Zobacz również

3 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze