21.5 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaURODAMISS PASSION 2017 WYBRANA!

MISS PASSION 2017 WYBRANA!

5 miesięcy eliminacji, ponad 400 zgłoszeń, 24 finalistki, 10 eliminacji regionalnych, 12 Partnerów konkursu zakończyło się wyłonieniem trzeciej w historii zwyciężczyni nietypowego, wirtualnego konkursu piękności organizowanego przez MissPassion.pl.

Miss Passion 2017 została Kamila Wasilewska (21 lat, 177 cm wzrostu ) ze Szczecina. Kamila o sobie: „Studiuję na Akademii Sztuki, która pozwala mi rozwijać swoje pasje związane z malarstwem i rysunkiem. Będę specjalizowała się w grafice projektowej. Interesuję się modą i projektowaniem ubioru. Wolny czas spędzam aktywnie, uprawiając głównie jogę i bieganie. Często też jeżdżę na rowerze oraz rolkach, szczególnie w otoczeniu zieleni i natury. Sporadycznie pracuję jako modelka w agencji Major w Mediolanie. Prowadzę również zajęcia w wodzie Aqua-fitness, dzięki temu moja sylwetka jest ciągle w formie. Lubię pracować nad celami, które sobie stawiam. Moją główną motywacją są możliwości rozwoju i uszczęśliwiania innych, które daje nam udział w konkursie piękności. Kocham zwiedzać różne zakątki świata dlatego w przyszłości chciałabym połączyć pracę z ciągłymi podróżami.”

Przedstawiamy oficjalną sesję zdjęciową nowej Miss Passion 2017 i dziękujemy współtwórcą, którzy przyczynili się do jej niesamowitego efektu.

Miss Passion Organisation prowadzi już aktywną działalność mającą na celu organizowanie sesji zdjęciowych, castingów dla Kamili oraz podejmuje inne aktywności w celu rozbudowy jej kariery. Zapraszamy firmy, organizacje do współpracy z Kamilą. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem misspassion@op.pl

Miss Passion – Organizator konkursu:

Fotograf :

FB https://www.facebook.com/michalobrzutcom/?fref=ts

Insta https://www.instagram.com/michalobrzut/

Wizaż :

FB https://www.facebook.com/Agata.Kubicka.Creative.Atelier/?ref=ts&fref=ts

Insta https://www.instagram.com/creative_atelier_agata_kubicka/

Stylizacje :

FB https://www.facebook.com/dresspoint.warszawa/?fref=ts

Insta https://www.instagram.com/dresspoint.warszawa/

Miss Passion 2017 – Kamila Wasilewska :

FB https://www.facebook.com/Kamila-Wasilewska-1533272443551393/?fref=ts

Inst https://www.instagram.com/wasilewska_kamila/

Zdjęcia Kamili Wasilewskiej:

[Best_Wordpress_Gallery id=”195″ gal_title=”20170328030000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze