21 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaPOLECANEMajaland Warsaw. Rodzinny park rozrywki dla poszukiwaczy przygód i dobrej zabawy.

Majaland Warsaw. Rodzinny park rozrywki dla poszukiwaczy przygód i dobrej zabawy.

Jeśli myślisz o zapewnieniu swoim dziecku/ dzieciom, niezapomnianych wrażeń i idealnej rozrywki, to doskonałym wyborem, będzie miejsce pod Warszawą w gminie Wiązowna. Doskonale zlokalizowany punkt rodzinnych zabaw, znajduje się przy zjeździe z trasy S17, blisko węzła z trasy S2- Południowa obwodnica Warszawy.

Obiekt posiada ogromny parking, zatem o miejsce na postój nie trzeba się martwić.

Park już od wejścia daje do zrozumienia, że powstał w oparciu o świat bajkowej Pszczółki Mai. Przy samym wejściu dzieci mogą zrobić sobie zdjęcie z figurką pszczółki. Ogromna hala, która jest wstanie pomieścić ok. 2500 osób , kryje masę atrakcji dla maluchów i starszych dzieci. Dorośli także mogą czerpać wiele radości obserwując swoje zadowolone pociechy i szaleć wraz z nimi dzięki oferowanym  przez park rozrywkom. Zdecydowana większość atrakcji mieści się we wnętrzu budynku, ale przy sprzyjającej pogodzi można korzystać ze wspaniałych dodatkowych niespodzianek w postaci :

Tańczących fontann, szkoły latania dla tych mniej odważnych i tych lubiących bardziej ekstremalne wrażenia, miasteczka samochodów, małego strażaka i innych zabaw w tym wodnych. Z racji na kompleks wodnego bajkowego basenu, warto zabrać ze sobą ubrania na zmianę i ręczniki.

Nad bezpieczeństwem zabaw wodnych i wszelkich punktów rozrywki czuwa miła i profesjonalna obsługa obiektu. Widać, że wszelkie szczegóły działania tego miejsca, zostały doskonale przemyślane. Wszystko zorganizowane jest z należytą starannością , by park mógł bawić, rozwijać wyobraźnię i edukować gości.

Po odwiedzeniu tej zaczarowanej krainy z czystym sumieniem potwierdzamy, że warto przyjechać, gdyż pobytowi towarzyszą niesamowite wrażenia, emocje. Sprawdźcie sami 25 trakcji z czego 16 mechanicznych.

Fantastyczną rozrywką są zderzające się samochodziki, karuzela kwiatów i motyli oraz dinozaurów wioska wikingów, czy dinozaurów.

Na scenie teatralnej realizowane są występy, animacje i projekcie filmowe. Przy scenie można sobie zrobić zdjęcie z postaciami bajkowymi. Miłośnicy malowania buziek znajdą odpowiednie miejsce, by ubarwić swój wygląd. Maluszki mogą pofiglować w basenie z kulkami.

Zabawy są wyczerpujące, więc na miejscu przewidziano także, cztery punkty gastronomiczne, gdzie można  się posilić lub skusić na smakowite lody, gofry, czy tęczowe napoje. Majaladn to miejsce na fantastyczne spędzenie aktywnie i kreatywnie czasu z całą rodziną. Jest to perła wśród atrakcji blisko Warszawy. Naturalnie w Majalenad mozesz rezerwoać wycieczki szkolene czy oragnizację uroczystości / impreez / urodzin / imprez firmowych.

Po naszej wizycie zdecydowanie polecamy obiekt dla rodzin z dziećmi.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z obiektu.

fot: flesz.news

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze